libiconv 1.8 - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Usage: iconv [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
sl: Uporaba: iconv [-c] [-s] [-f vh_nabor] [-t izh_nabor] [datoteka ...]<

en: or:    iconv -l
sl: ali:   iconv -l

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
sl: To je prost program; pogoji, pod katerimi ga lahko razmnožujete in
    razširjate, so navedeni v izvorni kodi. Za program ni NOBENEGA jamstva,
    niti jamstev USTREZNOSTI ZA PRODAJO ali PRIMERNOSTI ZA UPORABO.

en: Written by %s.
sl: Avtor %s.

en: iconv: %s: I/O error
sl: iconv: %s: V/I napaka

en: iconv: conversion from %s unsupported
sl: iconv: pretvorba iz nabora %s ni podprta

en: iconv: conversion to %s unsupported
sl: iconv: pretvorba v nabor %s ni podprta

en: iconv: conversion from %s to %s unsupported
sl: iconv: pretvorba iz nabora %s v nabor %s ni podprta

en: iconv: I/O error
sl: iconv: V/I napaka
