libiconv 1.9.1 - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Usage: iconv [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
sk: Použitie: iconv [-c] [-s] [-f z_kódu] [-t do kódu] [súbor ...]

en: or:    iconv -l
sk: alebo:    iconv -l

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
sk: Toto je voľne šíriteľný softvér; pre podmienky kopírovania pozri zdrojový kód.
    Neposkytuje sa ŽIADNA záruka; ani čo sa týka OBCHODOVATEĽNOSTI alebo VHODNOSTI
    NA KONKRÉTNY ÚČEL.

en: Written by %s.
sk: Napísal %s.

en: iconv: %s: I/O error
sk: iconv: %s: V/V chyba

en: iconv: conversion from %s unsupported
sk: iconv: konverzia z %s nie je podporovaná

en: iconv: conversion to %s unsupported
sk: iconv: konverzia do %s nie je podporovaná

en: iconv: conversion from %s to %s unsupported
sk: iconv: konverzia z %s do %s nie je podporovaná

en: (stdin)
sk: (štandardný vstup)

en: iconv: I/O error
sk: iconv: V/V chyba
