libiconv 1.9.1 - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Usage: iconv [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
el: Χρήση: iconv [-c] [-s] [-f από_κώδικα] [-t tocode] [αρχείο...]

en: or:    iconv -l
el: είτε: iconv -l

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
el: Αυτό είναι ένα χωρίς χρέωση πρόγραμμα΄ δείτε τον κώδικα για αντιγραφή συνθηκών. Δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ
     εγγύηση' ούτε ακόμα για ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ή ΚΑΤΑΛΗΛΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΚΟΠΟ.

en: Written by %s.
el: Γράφτηκε από τον %s.

en: iconv: %s: I/O error
el: iconv: %s: I/O σφάλμα

en: iconv: conversion from %s unsupported
el: iconv: μετατροπή από %s μη υποστηριζόμενη

en: iconv: conversion to %s unsupported
el: iconv: μετατροπή σε %s μη υποστηριζόμενη

en: iconv: conversion from %s to %s unsupported
el: iconv: μετατροπή από %s σε %s μη υποστηριζόμενη

en: iconv: I/O error
el: iconv: I/O σφάλμα
