amule 2.20 - en to he translation catalogue (860 entries)

en: Add a Friend
he: הוסף חבר

en: You have to enter a valid IP and port!
he: הזנת כתובת IP ומבואה תקינים!

en: Information
he: מידע

en: The specified userhash is not valid!
he: גיבוב-המשתמש הספציפי אינו תקף!

en: Failed
he: נכשל

en: WARNING
he: אזהרה

en: Info
he: מידע

en: Feel free to report any bugs to http://forum.amule.org
he: תרגיש חופשי לדוואח על כל שגיאה ל http://forum.amule.org

en: ERROR: can't open logfile
he: שגיאה: לא יכול לפתוח קובץ יומן.

en: Log has been reset
he: היומן אופס.

en: with LowID
he: עם מ"ז נמוך (LowID)

en: with HighID
he: עם מ"ז גבוהה (HighID)

en: Kad started.
he: קאד התחיל.

en: Kad stopped.
he: קאד נעצר.

en: Connected to Kad (ok)
he: קאד מחובר (בסדר)

en: Connected to Kad (firewalled)
he: קאד מחובר (מאחורי חומת אש)

en: Disconnected from Kad
he: מנותק מקאד.

en: Kad network cannot be used if UDP port is disabled on preferences, not starting.
he: אי אפשר להשתמש ברשת הקאד אם מוואת UDP מבוטלת בהעדפות, לא התחיל.

en: Kad network disabled on preferences, not connecting.
he: קאד מבוטל בהעדפות, לא מתחבר.

en: This is aMule %s based on eMule.
he: זהו אֵימיול %s המבוסס על אִמיול

en: Running on %s
he: פועל על %s

en: Visit http://www.amule.org to check if a new version is available.
he: בקר ב http://www.amule.org כדי לבדוק האם ישנה גירסה חדישה זמינה.

en: aMule remote control
he: אימיול שלט רחוק

en: Snapshot:
he: צילום:

en: Kademlia: Peer-to-peer routing based on the XOR metric.
he: קאדימליה: תקשורת עמית לעמית מנותבת המבוסס על ה XOR המטרי.

en: Message
he: הודעה

en: Connecting
he: מתחבר

en: Kad: Firewalled
he: קאד: חסום חומתאש

en: Kad: Connected
he: קאד: מחובר

en: Kad: Connecting
he: קאד: מתחבר

en: Kad: Off
he: קאד: מכובה

en: Cancel
he: ביטול

en: Stop the current connection attempts
he: הפסק את ניסיונות ההתחברות הנוכחיים

en: Disconnect
he: מנותק

en: Disconnect from the currently connected networks
he: התנתק מהרשתות שאליהם אתה מחובר כעת

en: Connect
he: התחבר

en: Connect to the currently enabled networks
he: התחבר לרשתות שמאופשרות כרגע

en: Up: %.1f(%.1f) | Down: %.1f(%.1f)
he: מעלה: %.1f(%.1f) | מוריד: %.1f(%.1f)

en: Up: %.1f | Down: %.1f
he: מעלה: %.1f | מוריד: %.1f

en: aMule (%s | Connected)
he: אימיול (%s | מחובר)

en: aMule (%s | Disconnected)
he: אימיול (%s | מנותק)

en: Exit confirmation
he: אישרור יצאיה

en: Skin directory '%s' does not exist
he: ספריית הסקינים '%s' לא קיימת

en: Networks
he: רשתות

en: Networks Window
he: חלון הרשתות

en: Searches
he: חיפושים

en: Searches Window
he: חלון החיפושים

en: Downloads
he: הורדות

en: Shared Files Window
he: חלון הקבצים המשותפים

en: Messages
he: הודעות

en: Messages Window
he: חלון ההודעות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Statistics Graph Window
he: חלון גרפי הסטטיסטיקה

en: Preferences
he: העדפות

en: Preferences Settings Window
he: חלון הגדרת ההעדפות

en: Import
he: ייבא

en: The partfile importer tool
he: כלי הייבא עבור קובץ-החלקים

en: About
he: אודות

en: About/Help
he: אודות/עזרה

en: aMule
he: אֵימיול

en: Connect to remote amule
he: התחבר לאימיול מרוחק

en: Connection failed
he: התחברות נכשלה

en: All
he: הכול

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Failed to retrieve shared files from user '%s'
he: הניסיון לקבל את רשימת הקבצים המשותפים מהמשתמש '%s' כשלה.

en:  (Fake eMule version %#x)
he: (חיקוי אימיול בגרסת %#x)

en:  (Fake eMule)
he: (חיקוי אימיול)

en: xMule (Fake eMule)
he: אקס-מיול (חיקוי אימיול)

en: 1.x (based on eMule v0.%u)
he: 1.איקס (מבוסס על אימיול בגרסת 0.%u)

en: NickName: %s ID: %u
he: כינוי:%s מ"ז: %u

en: Requested: %s
he: בוּקַש: %s

en: Requested unknown file
he: בקשה עבור קובץ לא ידוע

en: Message filtered from '%s' (IP:%s)
he: סוננה הודעה מ '%s'·(IP:%s)

en: New message from '%s' (IP:%s)
he: הודעה חדשה מ '%s'·(IP:%s)

en: Category
he: קטיגוריה

en: Add to Friends
he: הוסף לחברים

en: LowID
he: מ"ז נמוך (LowID)

en: HighID
he: מ"ז גבוה (HighID)

en: Connected
he: מחובר

en: Disconnected
he: מנותק

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Accepted
he: המשתמש %s (%u) ביקש את רשימת הקבצים המשותפים שלך -> אושר

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Denied
he: המשתמש %s (%u) ביקש את רשימת הקבצים המשותפים שלך -> נדחה

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Accepted
he: המשתמש %s (%u) ביקש את רשימת התקיות המשותפים שלך -> אושר

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Denied
he: המשתמש %s (%u) ביקש את רשימת התקיות המשותפים שלך -> נדחה

en: User %s (%u) sent unrequested shared dirs.
he: משתמש %s·(%u) שלח רשימת תקיות משותף בלי שהתבקש.

en: User %s (%u) finished sending sharedfiles-list
he: משתמש %s (%u) סיים לשלוח את רשימת הקבצים המשותפים

en: User %s (%u) sent unwanted sharedfiles-list
he: משתמש %s·(%u) שלח רשימה של קבצים משותפים מבלי שהתבקש

en: User %s (%u) denied access to shared directories/files list
he: משתמש %s (%u) שלל גישה לרשימת הקבצים/תקיות שלו

en: File Comments
he: הערות על הקובץ

en: Username
he: שם משתמש

en: File Name
he: שם קובץ

en: Rating
he: דרוג

en: Comment
he: הערה

en: No comments
he: אין הערות

en: Auto [Lo]
he: אוטומטי [נמוך]

en: Auto [No]
he: אוטומטי [לא]

en: Auto [Hi]
he: אוטומטי [גבוה]

en: Very low
he: מאוד נמוך

en: Low
he: נמוך

en: Normal
he: רגיל

en: High
he: גבוה

en: Very High
he: מאוד גבוה

en: Release
he: שחרור

en: Asking
he: מבקש

en: Connecting via server
he: מתחבר דרך השרת

en: Queue Full
he: התור מלא

en: On Queue
he: על התור

en: Downloading
he: מוריד מהרשת

en: Receiving hashset
he: מקבל קבוצת גיבובים

en: No needed parts
he: אין חלקים נדרשים

en: Cannot connect LowID to LowID
he: לא יכול לחבר מ"ז נמוך (LowID) למ"ז נמוך (LowID)

en: Too many connections
he: יותר מדי חיבורים

en: Connecting via Kad
he: מחתבר באמצעות קאד

en: Too many Kad connections
he: יותר מדי חיבורי קאד

en: Banned
he: חסום

en: Connection Error
he: שגיאת התחברות

en: Remote Queue Full
he: התור המרוחק מלא

en: Old MLDonkey
he: חמורML ישן

en: New MLDonkey
he: חמורML חדש

en: eMule Compatible
he: תואם אִימיול

en: Local Server
he: שרת מקומי

en: Remote Server
he: שרת מרוחק

en: Kad
he: קאד

en: Source Exchange
he: החלפת מקורות

en: Passive
he: פאסיבי

en: Link
he: קישור

en: Source Seeds
he: מזריעי מקורות

en: Completed
he: הסתיים

en: In progress
he: בתהליך

en: Queued
he: נכנס לתור

en: Already downloading
he: כבר מוריד

en: Unknown or bad tempfile format.
he: פורמט הקובץ הזמני לא מוכר או  פגום

en: Size
he: גודל

en: Transferred
he: הועברו

en: Speed
he: מהירות

en: Progress
he: התקדמות

en: Sources
he: מקורות

en: Priority
he: עדיפות

en: Status
he: מצב

en: Time Remaining
he: זמן שנשאר

en: Last Seen Complete
he: פעם אחרונה שנראה שלם

en: Last Reception
he: פעם אחרונה שנתקבל

en: Are you sure that you wish to delete the selected file?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקובץ שנבחר?

en: Are you sure that you wish to delete the selected files?
he: האם אתה בטוח שברצונל ךמחוק את הקבצים שנבחרו?

en: Auto
he: אוטמטי

en: &Stop
he: &עצור

en: &Pause
he: &השהה

en: &Resume
he: &המשך

en: C&lear completed
he: נ&קה מה שהסתיים

en: Swap every A4AF to this file now
he: החלף כל A4AF לקובץ הזה עכשיו

en: Swap every A4AF to this file (Auto)
he: החלף כל A4AF לקובץ הזה (אוטומטי)

en: Swap every A4AF to any other file now
he: החלף את כל ה A4AF לכל קובץ אחר, עכשיו

en: Extended Options
he: אפשרויות מורחבות

en: Preview
he: תקדימון

en: Show file &details
he: הראה &פרטי קבצים

en: Show all comments
he: הראה את כל ההערות

en: Copy magnet URI to clipboard
he: העתק מגנט URI ללוח

en: Copy feedback to clipboard
he: העתק משוב ללוח

en: unassign
he: לא מיוחס

en: Assign to category
he: ייחס לקטיגוריה

en: &Open the file
he: &תפתח את הקובץ

en: Enter new name for this file:
he: הכנס שם חדש עבור קובץ זה

en: File rename
he: שינוי שם לקובץ

en: %y/%m/%d %H:%M:%S
he: %y/%m/%d·%H:%M:%S

en: Downloads (%i)
he: הורדות (%i)

en: File preview
he: תקדימון לקובץ

en: ERROR: Failed to execute external media-player! Command: `%s'
he: שגיאה: הרצת נגן הסרטים נכשלה! הפקודה: '%s'

en: No part files found
he: לא נמצא קובץ-חלקים.

en: Downloading %s
he: מוריד %s

en: You are already trying to download the file '%s'
he: אתה כבר מנסה להוריד את הקובץ '%s'

en: You already have the file '%s'
he: כבר יש לך את הקובץ '%s'

en: You are already trying to download the file %s
he: אתה כבר מנסה להוריד את הקובץ %s

en: Unknown protocol of link: %s
he: פרוטקול לא ידוע עבור קישור: %s

en: External connection closed.
he: חיבור חיצוני נסגר.

en: External connections disabled due to empty password!
he: גישה חיצונית מנוטרלת מאחר שהסיסמא ריקה!

en: External connections disabled in config file
he: גישה מרוחקת מנוטרלת בקובץ ההגדרות

en: New external connection accepted
he: גישה חיצונית חדשה התקבלה

en: External connection refused due to empty password in preferences!
he: גישה מרחוק נכשלה עקב סיסמא ריקה בהעדפות!

en: Connecting client: %s %s
he: מחבר לקוח:%s %s

en: Unknown version
he: גירסה לא ידועה

en: Incorrect EC version ID, there might be binary incompatibility. Use core and remote from same snapshot.
he: גירסת EC לא נכונה, יתכן ויש אי התאמה בינארית. השתמש בליבה ובלקוח חיצוני מאותו תצלום (גירסה).

en: Invalid protocol version.
he: גרסת פרוטוקל לא תקפה.

en: Missing protocol version tag.
he: חסר התווית של גרסת הפרוטוקול.

en: Access granted.
he: גישה אושרה.

en: Remote PartFile command failed: FileHash not found: %s
he: פקודת קובץ-חלקים מרוחקת מכשלה: גיבוב הקובץ לא נמצא: %s

en: FileHash not found: %s
he: גיבוב הקובץ לא מצא: %s

en: OOPS! OpCode processing error!
he: אופס! שגיאה בעיבוד קוד-פעולה!

en: Server not added
he: השרת לא התווסף

en: server not found: %s
he: לא נמצא השרת: %s

en: need to define server to be removed
he: צריך להגדיר שרת כדי להסירו

en: Search in progress. Refetch results in a moment!
he: חיפוש פועל כרגע. ייבא מחדש תוצאות בעוד רגע!

en: WebSearch from remote interface makes no sense.
he: לא הגיוני לבצע חיפוש-רשתי מתוך ממשק מרוחק.

en: No points for graph.
he: אין נקודות עבור הגרף.

en: Your client is not configured for this detail level.
he: הלקוח שלך אינו מוגדר עבור הרמה הזאת של פרטים.

en: Already shutting down.
he: כבר בתהליך כיבוי.

en: ExternalConn: adding link '%s'.
he: חיבור-חיצוני: מוסיף קישור '%s'.

en: Invalid link or already on list.
he: קישור לא תקף או שכבר נמצא ברשימה.

en: File not found.
he: קובץ לא נמצא.

en: Invalid file name.
he: שם קובץ לא תכף.

en: Unable to rename file.
he: לא מצליח לשנות את השם של הקובץ.

en: Kad is disabled in preferences.
he: קאד מנוטרל בתוך ההעדפות.

en: Already connected to Kad.
he: כבר מחובר לקאד.

en: Connecting to Kad...
he: מתחבר לקאד...

en: All networks are disabled.
he: כל הרשתות מנוטרלות.

en: Disconnected from Kad.
he: מתנתק מקאד.

en: Invalid opcode (wrong protocol version?)
he: קוד-פעולה לא תקף (גרסת פרוטקול שגויה?)

en: File Details
he: פרטי הקובץ

en: %.2f kB/s
he: %.2f ק"ב/ש

en: Friends
he: חברים

en: Show &Details
he: הצג &פרטים

en: Add a friend
he: הוסף חבר

en: Remove Friend
he: הסר חבר

en: Send &Message
he: שלך &הודעה

en: View Files
he: הצג קבצים

en: Establish Friend Slot
he: הוקמה משבצת "חבר"

en: Are you sure that you wish to delete the selected friend?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את החבר שבחרת?

en: Are you sure that you wish to delete the selected friends?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את החברים שבחרת?

en: You are not allowed to set more than one friendslot.
     Only one slot was assigned.
he: אתה לא רשאי להגידר יותר ממשצת "חבר" אחת.
    רק משבצת אחת הוגדרה.

en: Multiple selection
he: בחירה מרובה.

en: Send message to user
he: שלח הודעה למשתמש

en: Message to send:
he: הודה שתשלח:

en: Remove from friends
he: הסר מחברים

en: Send message
he: שלך הודעה

en: Swap to this file
he: החלף לקובץ זה

en: Asked for another file
he: התקבלה בקשה עבור קובץ אחר

en: No
he: לא

en: Yes
he: כן

en: Downloading...
he: מוריד מהרשת...

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', unknown format encountered.
he: טעינת קובץ מסננים עם סיומת '.dat' '%s', נכשלה. פורמט הקובץ לא ידוע.

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', could not open file.
he: טעינת קובץ מסננים עם סיומת '.dat' '%s', נכשלה. לא ניתן לפתוח את הקובץ.

en: Nodes (%u)
he: צמתים (%u)

en: Invalid ip to bootstrap
he: כתובת IP לא חוקית על מנת לבצע אתחול

en: Invalid port to bootstrap
he: מבואה לא תקפה על מנת לבצע אתחול

en: Please fill all fields required
he: אנא מלא את כל השדות כפי שנדרש

en: Are you sure you want to download a new nodes.dat file?
he: האם את בטוח שברצונח להוריד קובץ nodes.dat חדש?

en: Doing so will remove your current nodes and restart Kademlia connection.
he: ביצוע פעולה זו תסיר את כל הצמתים הקחחצחם ןתאתחל את חיבור הקאדימליה.

en: Continue?
he: להמשיך?

en: Kademlia: search keyword too short
he: קאדימליה: מילת חיפוש קצרה מדי

en: File name
he: שם הקובץ

en: Hashing
he: מגבב

en: Completing
he: מסיים

en: Complete
he: סיים

en: Paused
he: הושהה

en: Erroneous
he: שגוי

en: Waiting
he: ממתין

en: You must specify a non-empty password.
he: אתה חייב לציין סיסמא שאינה רקה.

en: Invalid password, not a MD5 hash!
he: סיסמא לא תקינה היא איננה מגובבת בפורמט MD5

en: Connection failure
he: החיבור נכשל

en: Succeeded! Connection established to aMule
he: הצלחה!נפתח חיבור ל aMule.

en: Succeeded! Connection established.
he: הצלחה!נפתח חיבור .

en: Close
he: סגור

en: Cut
he: גזור

en: Copy
he: העתק

en: Paste
he: הדבק

en: Clear
he: נקה

en: Select All
he: בחר הכל

en: kB/s
he: ק"ב/ש

en: Not connected
he: לא מחובר

en: Not Connected
he: מנותק

en: Uptime: %s
he: זמן פעולה: %s

en: Exit
he: יציאה

en: Commit
he: שלח

en: Events are displayed here. For a complete list of events, refer to the log in the Servers-tab.
he: ארועים מופיעים כאן. בשביל רשימת האירועים המלאה, הסתכלו ביומן שבלשונית השרתים.

en: Loading ...
he: טוען ...

en: Number of users on the server you are connected to ...
he: מספר המשתמשים בשרת שאיליו התחברת ...

en: Users: 0
he: משתמשים: 0

en: Users connected to the current server and an estimate of the total number of users.
he: משתמשים שמחוברים לשרת הנוכחי ומספר מעורך של כלל המשתמשים.

en: Up: 0.0 | Down: 0.0
he: מעלה:0.0 | מוריד 0.0

en: Current average upload and download rates. If enabled the numbers in the braces signify the overhead from client communication.
he: הממוצע הנוכחי של קצב העלאה וההורדה. אם זה מאופשר, המספר שבסוגריים מסמנים את התקורה של התקשורת של הלקוח.

en: Displays the connected status and active transfers. Red arrows signifies that you are currently not connected, yellow arrows signify that you have low ID (firewalled) and green arrows signify that you have high ID (The optimal connection type).
he: מציג את מצב החיבורים וההעברות הפעילות. חץ אדום מסמן שאתה כרגע לחא מחובר, חץ צהוב מסמל שיש לך מ"ז נמוך (LowID) (חסום חומתאש) וחץ ירוק מסמן שיש לך מ"ז גבוהה (HighID) (תצורת החיבור האופטימלית).

en: Not Connected ...
he: לא מחובר ...

en: Currently connected server.
he: שרת מחובר נוכחי.

en: Search
he: חיפוש

en: Name:
he: שם:

en: Type
he: סוג/טיפוס

en: Local
he: מקומי

en: Global
he: גלובלי

en: FileHash
he: גיבוב-קובץ

en: Extended Parameters
he: פרמטרים מורחבים

en: Filtering
he: מסנן

en: File Type
he: סוג קובץ

en: Any
he: כל דבר

en: Archives
he: ארכיבים

en: Audio
he: אודיו

en: CD-Images
he: אימג' של סי.די.

en: Pictures
he: תמונות

en: Programs
he: תוכניות

en: Texts
he: טקסט

en: Videos
he: סרטים

en: Extension
he: סיומת

en: Min Size
he: גודל מנימלי

en: Bytes
he: בתים

en: KB
he: ק"ב

en: MB
he: מ"ב

en: GB
he: ג"ב

en: Max Size
he: גודל מקסימלי

en: Availability
he: זמינות

en: Filter:
he: מסנן:

en: Filter Results
he: תוצאות מסנן

en: Invert Result
he: הפוך תוצאות

en: Hide Known Files
he: החבא קבצים מוכרים

en: Start
he: התחל

en: More
he: עוד

en: Stop
he: עצור

en: Download
he: הורדה

en: Reset Fields
he: אפס שדות

en: Results
he: תוצאות

en: Clears completed downloads
he: מנקה הורדות שהושלמו

en: General
he: כללי

en: Full Name :
he: שם מלא :

en: N/A
he: ל"ת

en: met-File :
he: קובץ-met :

en: Hash :
he: גיבוב :

en: Filesize :
he: גודל קובץ :

en: Partfilestatus :
he: מצב קובץ-חלקים :

en: Last seen complete :
he: נראה שלם בפעם האחרונה :

en: Transfer
he: מעביר

en: Found Sources :
he: מקורות שנמצאו :

en: Transferring Sources :
he: מעביר מקורות :

en: Filepart-Count :
he: ספירת קובץ-חלקים :

en: Available :
he: זמין :

en: Datarate :
he: קצב מידע :

en: Download Active Time:
he: זמן הורדה פעיל:

en: Transferred :
he: הועבר :

en: Completed Size :
he: כמות שהושלמה :

en: Intelligent Corruption Handling
he: תפעול מתוחכם של פגמים

en: Lost to corruption :
he: אבד עקב פגם :

en: Gained by compression :
he: רווח באמצעות כיווץ :

en: Packages saved by I.C.H. :
he: חבילות שנשמרו ע"י I.C.H.·:

en: File Names
he: שמות קבצים

en: Takeover
he: השתלטות

en: Cleanup
he: ניקוי

en: Apply
he: ישם

en: Ok
he: בסדר

en: Comment/Rate file (Text will be visible to all users)
he: תגיב/תדרג קובץ (הטקבט יהיה זמין לכל המשתמשים)

en: File Quality
he: איכות הקובץ

en: Not rated
he: לא מדורג

en: Invalid / Corrupt / Fake
he: לא תקף / פגום / מזויף

en: Poor
he: דל

en: Fair
he: ממוצע

en: Good
he: טוב

en: Excellent
he: מצויין

en: Choose the file rating or advice users if the file is invalid ...
he: תבחר את דרוג הקובץ או תתריע למשתמשים אם הקובץ אינו תקף ...

en: Refresh
he: רענן

en: Downloading, please wait ...
he: מוריד, אנא המתן ...

en: Unknown size
he: גודל לא ידוע

en: Required Information
he: נדרש מידע

en: IP Address :
he: כתובת IP :

en: Port :
he: מבואה :

en: Additional Information
he: מידע נוסף

en: Username :
he: שם משתמש :

en: Userhash :
he: גיבוב משתשמ :

en: Add
he: הוסף

en: Download-Speed
he: מהירות הורדה

en: Current
he: נוכחיים

en: Running average
he: ממוצע רץ

en: Session average
he: ממוצע ההרצה הנוכחית

en: Upload-Speed
he: מהירות-העלאה

en: Connections
he: חיבורים

en: Active downloads
he: הורדות פעילות

en: Active connections (1:1)
he: חיבורים פעילים (1:1)

en: Active uploads
he: העלאות פעילים

en: Statistics Tree
he: עץ סטטיסטיקה

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Userhash:
he: גיבוב קובץ:

en: Client software:
he: תוכנת לקוח:

en: Client version:
he: גרסת לקוח:

en: IP address:
he: כתובת IP:

en: User ID:
he: מ"ז משתמש:

en: Server IP:
he: כתובת IP של השרת:

en: Server name:
he: שם שרת:

en: Transfers to client
he: העברות ללקוח

en: Current request:
he: בקשה נוכחית:

en: Average upload rate:
he: קצב העלאה ממוצע:

en: Average download rate:
he: קצב הורדה ממוצע:

en: Uploaded (session):
he: הועלה (הרצה נוכחית):

en: Downloaded (session):
he: ירד (הרצה נוכחית):

en: Uploaded (total):
he: הועלה (סה"כ):

en: Downloaded (total):
he: ירד (סה"כ):

en: Scores
he: ציונים

en: Browse
he: דפדף

en: Uploads
he: ההעלאות

en: Password
he: סיסמא

en: OK
he: בסדר

en: Reset
he: אתחל מחדש

en: IP:Port
he: אי.פי.:מבואה

en: Waiting...
he: ממתין...

en: Reload your shared files
he: טען מחדש את הקבצים המשותפים שלך

en: Send
he: שלח

en: Sends the specified message.
he: שולח את ההודעה המצויינת.

en: Close this chat-session.
he: סגור את הצ'אט הנוכחי.

en: Shared Files
he: קבצים משותפים

en: Disabled [%s]
he: נוטרל [%s]

en: kB
he: ק"ב

en: TB
he: ט"ב

en: k
he: קילו

en: M
he: מגה

en: G
he: גיגה

en: T
he: טרה

en: MB/s
he: מ"ב/ש

en: secs
he: שניות

en: mins
he: דקות

en: hours
he: שעות

en: Days
he: ימים

en: all
he: הכול

en: all others
he: כל האחרים

en: Incomplete
he: חלקי

en: Stopped
he: נעצר

en: Video
he: ווידאו

en: Archive
he: ארכיב

en: Text
he: טקסט

en: Active
he: פןעל

en: Importing %s: %s
he: מייבא %s:·%s

en: Reading temp folder
he: קורא את הספרייה הזמנית

en: Retrieving basic information from download info file
he: מחלץ מידע בסיסי מקובץ מידע ההורדות

en: Creating destination file
he: יוצר קובץ יעד

en: Loading data from old download file (%u of %u)
he: טוען מידע מקובץ הורדות ישן (%u·מ·%u)

en: Saving data block into new single download file (%u of %u)
he: שומר את בלוק המידע לתוך קובץ הורדות יחיד (%u·מ·%u)

en: Retrieving source downloadfile information
he: מחלץ את מידע הקובץ-המורד מהמקור

en: Adding download and saving new partfile
he: מוסיף הורדה ושומר קובץ-חלקים

en: Import partfiles
he: ייבא קבצי-חלקים

en: State
he: מצב

en: Filehash
he: גיבוב-קובץ

en: %s (Disk: %s)
he: %s (דיסק: %s)

en: Please choose a folder to search for temporary downloads! (subfolders will be included)
he: נא לבחור תקייה לחפש קבצים זמניים שהורדו! (תתי תיקיות יכללו בחיפוש)

en: Do you want the source files of succesfully imported downloads be deleted?
he: האם אתה רוצה שקבצי המקורות של הורדות מוצלחות שיובאו, ימחקו?

en: Remove sources?
he: הסר מקור?

en: Trying to load backup of met-file from %s
he: מנסה לטעון גיבוי של קובץ ה met מ %s

en: Trying to recover file info...
he: מנסה לשחזר את המידע של הקובץ

en: Recovering no-named file - will try to recover it as RecoveredFile.dat
he: משחזר קובץ ללא שם - אנסה לשחזר את זה בתור RecoveredFile.dat

en: Recovered all available file info :D - Trying to use it...
he: כל המידע הנגיש על הקבצים שוחזר :-) - מנסה להשתמש בזה...

en: Unable to recover file info :(
he: לא ניתן לשחזר את המידע אודות הקובץ :(

en: Failed to open %s (%s)
he: פתיחת הקובץ %s·(%s נכשלה

en: ERROR while saving partfile: %s (%s ==> %s)
he: שגיאה במהלך השמירה של קובץ-החלקים %s (%s·==>·%s)

en: Could not retrieve length of '%s' - using %s file.
he: לא ניתן לחלץ את האורך של '%s' - משתמש בקובץ %s.

en: '%s' is 0 size somehow - using %s file.
he: משום מה האורך של '%s' הוא 0 - משתמש בקןבץ %s.

en: Failed to save part.met.seeds file for %s
he: שמירת part.met.seeds נכשלה עבור הקובץ %s

en: Partfile %s (%s) has no seeds file
he: לקובץ החלקים %s (%s) אין קובץ הזרעה.

en: Partfile %s (%s) has a void seeds file
he: לקובץ-החלקים %s(%s) יש קובץ הזרעה לא חוקי.

en: Error reading partfile's seeds file (%s - %s): %s
he: שגיאה בקריאת קובץ ההזרעה של קובץ החלקים (%s·-·%s):·%s

en: Found completed part (%i) in %s
he: נמצא חלק שהושלם (%i) בתוך %s

en: Finished rehashing %s
he: הסתיים הגיבוב מחדש של %s

en: Finished downloading: %s
he: הסתיימה ההורדה של: %s

en: Deleting file: %s
he: מוחק את הקובץ: %s

en: WARNING: Not enough free disk-space! Pausing file: %s
he: אזהרה. אין מספיק שטח דיסק פנוי! משהה את הקובץ %s

en: Downloaded part %i is corrupt in file: %s
he: החלק %i שירד מתוך הקובץ %s פגום

en: ICH: Recovered corrupted part %i for %s -> Saved bytes: %s
he: ICH: תוקן החלק הפגום %i עבור %s -< בתים שנמשרו: %s

en: System default
he: ברירת מחדל של המערכת

en: Albanian
he: אלבני

en: Arabic
he: ערבית

en: Basque
he: בסקית

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Chinese (Simplified)
he: סינית (מופשטת)

en: Chinese (Traditional)
he: סינית (מסורתית)

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: English (U.K.)
he: אנגלית (בריטית)

en: Estonian
he: אסטונית

en: Finnish
he: פינית

en: French
he: צרפתית

en: Galician
he: גאלית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Italian
he: איטלקית

en: Italian (Swiss)
he: איטלקית (שוויצרית)

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוראינית

en: Lithuanian
he: ליטאית

en: Norwegian (Nynorsk)
he: נורבגית (Nynorsk)

en: Polish
he: פונלית

en: Portuguese
he: פורטגזית

en: Portuguese (Brazilian)
he: פורטגזית (ברזילאית)

en: Russian
he: רוסית

en: Slovenian
he: סלובקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: TCP port can't be higher than 65532 due to server UDP socket being TCP+3
he: מבואת ה TCP אינה יכולה להיות גבוהה יותר מ 65532 מאחר שמבואת ה UDP של השרת היא מבואת ה TCP +3

en: Default port will be used (%d)
he: נשתמש במבואה שבברירת מחדך (%d)

en: Connection
he: חיבור

en: Directories
he: מלונים

en: Servers
he: שרתים

en: Files
he: קבצים

en: Security
he: אבטחה

en: Proxy
he: פרוקסי

en: Remote Controls
he: שליטה מרחוק

en: Online Signature
he: חתימה מקוונת

en: Events
he: ארועים

en: Debugging
he: ניפוי שגיאות

en: aMule must be restarted to enable these changes:
he: אימיול חייב להיות מאותחל מחדש על מנת לאפשר את השינויים הללו:

en: - TCP port changed.
he: - מבואת TCP שונתה

en: - UDP port changed.
he: - מבואת UDP שונתה

en: You have enabled external connections but have not specified a password.
    External connections cannot be enabled unless a valid password is specified.
he: אתה אפשרת חיבוריים חיצוניים אבל לא הזנת סיסמא תקיפה.
    חיבורים חיצוניים לא יאופשרו אלא אם כן תוזן סיסמא תקיפה.

en: - Language changed.
he: - השפה שונתה.

en: - Temp folder changed.
he: - הפסרייה הזמנית שונתה.

en: Kad will not start if your UDP port is disabled.
    Enable UDP port or disable Kad.
he: קאד לא יתחיל אם מבואת ה UDB מנוטרלת.
    תאפשר את מבואת ה UDP או שתנטרל את קאד.

en: 
    You MUST restart aMule now.
    If you do not restart now, don't complain if anything bad happens.
he: 
    אתה חייב לאתחל את אימיול עכשיו!
    אם לא תאתחל את אימיול עכשיו אל תתלונן אם משהו רע יקרה.

en: Your Auto-update servers list is in blank.
    Please fill in at least one URL to point to a valid server.met file.
    Click on the button "List" by this checkbox to enter an URL.
he: רשימת השרתים המתעדכנת אוטומטית, ריקה.
    בבקשה תכניס לפחות כתובת URL אחת שתצביע לקובץ server.met תקף.
    לחץ על הכפתור "רשימה" שליד הצ'קבוקס הזה כדי להכניס בתובת URL.

en: Temporary files
he: קבצים זמניים

en: Incoming files
he: קבצים נכנסים

en: Online Signatures
he: חתימה מקוונת

en: Choose a folder for %s
he: בחר תיקייה עבור %s

en: Browse for videoplayer
he: חפש נגן סרטים

en: Select browser
he: בחר דפדפן

en: Executable%s
he: קובץ הרצה %s

en: Add here URL's to download server.met files.
    Only one url on each line.
he: הוסף כאן כתובות URL שמהם ניתן להוריד קבצי server.met.
    רק כתובת אחת בכל שורה.

en: Connections Graph Scale: %d
he: סקאלאת גרף החיבורים: %d

en: Server connection refresh interval: Disabled
he: רענון חיבור לשרת: מנוטרל

en: Enable command execution on core
he: אפשר הרצת פקודות על הליבה

en: Core command:
he: פקודת ליבה:

en: Enable command execution on GUI
he: אפשר ביצוע פקודות על ממשק גרפי

en: GUI command:
he: פקודת ממשק גרפי:

en: The following variables will be replaced:
he: המשתנים הבאים יוחלפו:

en: Main
he: ראשי

en: Kad search can't be done if Kad is not running
he: לא יכול להתבצע חיפוש באמצעות קאד אם קאד לא פועל

en: Unexpected error while attempting Kad search:
he: שגיאה לא צפויה בעת ניסיון ביצוע חיפוש ב קאד:

en: FileID
he: מ"ז של קובץ

en: File
he: קובץ

en: Download in category
he: הורדה בקטיגוריה

en: Mark as known file
he: סמן בתור קובץ מוכר

en: Failed to connect to all obfuscated servers listed. Making another pass without obfuscation.
he: החיבור לשרתים המבלבלים שברשימה כשל, מבצע מעבר נוסף ללא השרתים המבלבלים

en: Failed to connect to all servers listed. Making another pass.
he: ההתחברות לכל השרתים הרשומים כשלה, מבצע מעבר נוסף.

en: Connected to %s (%s:%i)
he: מחובר ל %s·(%s:%i)

en: Connection established on: %s
he: חיבור הוקם ל: %s

en: Fatal Error while trying to connect. Internet connection might be down
he: כשל חמור בעת הניסיון להתחבר. יתכן והתקשורת למרשתת לא מקוונת.

en: Lost connection to %s (%s:%i)
he: אבד התקשורת ל %s·(%s:%i)

en: %s (%s:%i) appears to be dead.
he: נראה כאלו ש %s·(%s:%i) מת.

en: %s (%s:%i) appears to be full.
he: נראה כאלו ש %s·(%s:%i) מלא.

en: Connection lost
he: החיבור אבד.

en: Connecting to %s (%s:%i) failed.
he: ההתחברות ל %s·(%s:%i) כשלה

en: Connection attempt to %s (%s:%i) timed out.
he: פג הזמן עבור ניסיון ההתחברות ל %s·(%s:%i)

en: Failed to open '%s'
he: נכשל בפתיחת '%s'

en: Server Name
he: שם שרת

en: Address
he: כתובת

en: Port
he: מבואה

en: Description
he: תיאור

en: Ping
he: פינג

en: Users
he: משתמשים

en: Static
he: קבוע

en: Version
he: גירסא

en: You are connected to a server you are trying to delete. Please disconnect first. The server was NOT deleted.
he: אתה מחובר לשרת אותו אתה מנסה למחוק. בבקשה קודםתתנתק. השרת לא נמחק!

en: (Unknown name)
he: (שם לא ידוע)

en: Are you sure you want to delete the static server %s
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את השרת הקבוע %s

en: Servers (%i)
he: שרתים (%i)

en: Server
he: שרת

en: Connect to server
he: מחובר לשרת

en: Mark server as static
he: סמן שרת בתור קבוע

en: Mark server as non-static
he: סמן שרת בתור לא קבוע

en: Mark servers as static
he: סמן שרתים בתור קבועים

en: Mark servers as non-static
he: סמן שרתים בתור כאלה שאינם קבועים

en: Remove server
he: הסר שרת

en: Remove servers
he: הסר שרתים

en: Remove all servers
he: הסר את כל השרתים

en: Reconnect to server
he: התחבר מחדש לשרת

en: Are you sure that you wish to delete all servers?
he: האם אתה בטוח שאתה מעוניין למחוק את כל השרתים?

en: Are you sure that you wish to delete the selected server?
he: האם אתה בטוח שאתה מעוניין למחוק את כל השרת המסומן?

en: Are you sure that you wish to delete the selected servers?
he: האם אתה בטוח שאתה מעוניין למחוק את כל השרתים המסומנים?

en: New clientid is %u
he: מ"ז החדש ללקוח הוא %u

en: WARNING: You have received Low-ID!
he: אזהרה: קיבלת מ"ז נמוך (Low-ID)!

en: 	Most likely this is because you're behind a firewall or router.
he: 	 רוב הסיכויים שזה מאחר ואתה נמצא מאחור חומתאש או נתב.

en: 	For more information, please refer to http://wiki.amule.org
he: 	עבור מידע נוסף פנה ל http://wiki.amule.org

en: Unknown server info received! - too short
he: התקבל מידע על שרת, שהמידע לא ידוע! - קצר מדי

en: Saving of server-list completed.
he: שמירת רשימת השרתים הסתיימה.

en: Server rejected last command
he: השרת דחה את הפקודה האחרונה.

en: Bogus packet received from server: %s
he: חבילה מדומה התקבלב משרת: %s

en: Unhandled error while processing packet from server: %s
he: שגיה לא מטופלת בעת עיבוד החבילה שתקלה מהשרת: %s

en: Cannot create DNS solving thread for connecting to %s
he: לא יכול ליצור תהליכון לפענוח ה DNS כדי להתחבר ל %s

en: Server IP %s (%s) is filtered.  Not connecting.
he: כתובת ה IP ak var, %s·(%s) מסוננת,  לא מתחבר.

en: using protocol obfuscation.
he: משתמש בערפול פרוטקול.

en: Connecting to %s (%s - %s:%i) %s
he: מחבר ל %s·(%s·-·%s:%i)·%s

en: Could not solve dns for server %s: Unable to connect!
he: לא יכול לפענח כתובת השרת של %s באמצעות DNS: לא יכול להתחבר!

en: Server not added: No IP or hostname specified.
he: שרת לא התווסף: לא צויין שם שרת או כתובת אי.פי.

en: Server not added: Invalid server-port specified.
he: שרת לא התווסף: צוינה מבואה לא תקפה.

en: ID
he: מ"ז

en: Kademlia Status:
he: סטטוס קאדימליה:

en: Running
he: פועל

en: Status:
he: סטאטוס:

en: Connection State:
he: מצב חיבור:

en: Firewalled state:
he: מצב חומת אש:

en: No buddy
he: אין חבר

en: Average Users:
he: ממוצע משתמשים:

en: Average Files:
he: ממוצע קבצים:

en: Not running
he: לא פועל

en: Requests
he: בקשות

en: Accepted Requests
he: בקשות שהתקבלו

en: Transferred Data
he: מידע שנשנלח

en: Share Ratio
he: יחס שיתוף

en: Obtained Parts
he: חלקים שהושגו

en: Complete Sources
he: מקורות שלמים

en: Directory Path
he: נתיב תיקייה

en: Add Comment/Rating
he: הוסף תגובה/דירוג

en: Edit Comment/Rating
he: ערוך תגובה/דירוג

en: Rename
he: שנה שם

en: Add files in collection to transfer list
he: הוסף קבצים שבאסופה לרשימת המשלוח

en: Copy magnet &URI to clipboard
he: העתק מגנט &URI ללוח

en: You need a HighID to create a valid sourcelink
he: אתה צריך מ"ז גבוה (HighID) כדי לחןר קישור-מקור תקף

en: Shared Files (%i)
he: קבצים משותפים (%i)

en: [PartFile]
he: [קובץ-חלקים]

en: Uploaded Data (Session (Total)): %s
he: מידע שהועלה (התחברות נוכחית(סכום כולל)): %s

en: Total Overhead (Packets): %s
he: סכום כולל של התקורה (חבילות): %s

en: File Request Overhead (Packets): %s
he: תקורת בקשות קבצים (חבילות): %s

en: Source Exchange Overhead (Packets): %s
he: תקורת החלפת מקורות (חבילות): %s

en: Server Overhead (Packets): %s
he: תקורת השרת (חבילות): %s

en: Kad Overhead (Packets): %s
he: תקורת קאד (חבילות): %s

en: Active Uploads: %s
he: האלעות פעילות: %s

en: Waiting Uploads: %s
he: העלאות בהמתנה: %s

en: Total successful upload sessions: %s
he: סכום כולל של האלעות מוצלחות: %s

en: Total failed upload sessions: %s
he: סכות כולל של העלאות שנשכשלו: %s

en: Average upload time: %s
he: זמן האלעה ממוצע: %s

en: Downloaded Data (Session (Total)): %s
he: הורדת מידע (התחברות נוכחית (סכום כולל)): %s

en: Found Sources: %s
he: מקורות שנמצאו: %s

en: Active Downloads (chunks): %s
he: הורדות פעילות (נתחים): %s

en: Session UL:DL Ratio (Total): %s
he: יחס העלאה:הורדה בהתחברות נוכחית (סכום כולל): %s

en: Reconnects: %i
he: התחברויות מחדש: %i

en: Time Since First Transfer: %s
he: זמן מאז העברה הראשונה: %s

en: Connected To Server Since: %s
he: מחובר לשרת מאז: %s

en: Active Connections (estimate): %i
he: חיבורים פעילים (משוער): %i

en: Max Connection Limit Reached: %s
he: גבול מקסימלי של התחברויות הושג: %s

en: Average Connections (estimate): %g
he: חיבורים בממוצע (משוער): %g

en: Peak Connections (estimate): %i
he: שיא החיבורים (משוער): %i

en: Clients
he: לקוחות

en: Total: %i Known: %i
he: סכום כולל: %i מוכר: %i

en: Working Servers: %i
he: שרתים פעילים: %i

en: Failed Servers: %i
he: שרתים שנכשלו: %i

en: Total: %s
he: סכום כולל: %s

en: Deleted Servers: %s
he: שרתים שנמחקו: %s

en: Filtered Servers: %s
he: שרתים שסוננו: %s

en: Users on Working Servers: %llu
he: משתמשים על שרתים פעילים: %llu

en: Files on Working Servers: %llu
he: קבצים על שרתים פעילים: %llu

en: Total Users: %llu
he: סכום כולל של משתמשים: %llu

en: Total Files: %llu
he: סכום כולל של קבצים: %llu

en: Server Occupation: %.2f%%
he: תעסוקת שרתים: %.2f%%

en: Number of Shared Files: %s
he: מספר קבצים משותפים: %s

en: Total size of Shared Files: %s
he: גודל כולל של קבצים משותפים: %s

en: Operating System
he: מערכת הפעלה

en: Not Received
he: לא התקבל

en: Active connections (1:%u)
he: כישורים פעילים (1:%u)

en: Not available
he: לא זמין

en: Never
he: אף פעם

en: Execute <str> and exit.
he: הרץ <str> וצא.

en: Invalid IP format. Use xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx
he: פורמט IP לא חוקי. התמש ב xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx

en: This command requires an argument. Valid arguments: 'all', filename, or a number.
he: הפקודה הזאת דורשת ארגומנט. ארגומנט חוקי יכול להיות: 'all' שם קובץ או מספר.

en: Processing by hash:
he: מעבד על פי גיבוב:

en: Processing by filename:
he: מעבד על פי שם קובץ:

en: This command requires an argument. Valid arguments: a file hash.
he: פקודה זאת דורשת ארגומנט. ארגומנט חוקי: גיבוב של קובץ.

en: Not a valid number
he: לא מספר חוקי

en: Not a valid hash (length should be exactly 32 chars)
he: לא גיבוב חוקי (האורך חייב להיות בדיוק 32 תווים)

en: Request failed with an unknown error.
he: הבקשה נכשלה עם שגיאה לא ידועה

en: Operation was successful.
he: הפעולה הסתיימה בהצלחה.

en: Request failed with the following error: %s
he: הבקשה נכשלה עם השגיאה הבאה: %s

en: IP filtering for clients is %s.
he: סינון IP עבור לקוחות הוא %s.

en: OFF
he: מכובה

en: ON
he: דלוק

en: IP filtering for servers is %s.
he: סינון IP עבור שרתים הוא %s.

en: Current IPFilter Level is %d.
he: רמת סינום IP נוכחית היא %d.

en: Connected to %s %s %s
he: מחובר ל %s·%s·%s

en: Now connecting
he: מתחבר עכשיו

en: firewalled
he: חסום-חומתאש

en: ok
he: בסדר

en: 
    Download:	%s
he: 
    הורדה:	%s

en: 
    Upload:	%s
he: 
    העלאה:	%s

en: 
    Clients in queue:	%d
he: 
    לקוחות בתור:	%d

en: 
    Total sources:	%d
he: 
    סה"כ מקורות:	%d

en: Number of search results: %i
he: מספר תוצאות חיפוש: %i

en: Received an unknown reply from the server, OpCode = %#x.
he: התקבלה תשובה לא מוכרת מהשרת, קוד-פעולה = %#x.

en: Show short status information.
he: הראה מידעה על מצב בקיצור.

en: Show connection status, current up/download speeds, etc.
he: הראה מצב חיבורים, מהירות הורדה/האלכה נוכחיים וכו'.

en: Show full statistics tree.
he: הראה את עץ הסטטיסטיקה המלא.

en: Optionally, a number in the range 0-255 can be passed as an argument to this
    command, which tells how many entries of the client version subtrees should be
    shown. Passing 0 or omitting it means 'unlimited'.
    
    Example: 'statistics 5' will show only the top 5 versions for each client type.
he: אופציונלי, מספר בתווך 0-255 יכול להשלח בתור ארגומנט
    לפקודה זו האומרת כמה רשומות של תתי העצים של גירסת הלקוח יראו.
    העברה של 0 או דילוג תתפרש בתור "ללא הגבלה".
    
    דוגמא: 'statistics·5' יראה רק את חמשת הגרסאות הראשונים עבור כל סוג לקוח.

en: Connect to the network.
he: התחבר לרשת.

en: This will connect to all networks that are enabled in Preferences.
    You may also optionally specify a server address in IP:Port form, to connect to
    that server only. The IP must be a dotted decimal IPv4 address,
    or a resolvable DNS name.
he: פעולה זו תחבר אותך לכל הרשתות שמאופשרות בהעדפות.
    את יכול גם, בצורה אופציונלית, לציין שרת בתצורה של IP:מבואה כדי להתחבר אל
    שרת זה בלבד. ה IP חייב להיות ארבעה מספרים מופרדים בנקודות בפורמט IPv4, 
    או שם שרת שניתן להמירו ל IP.

en: Connect to Kad only.
he: התחבר רק לקאד.

en: Disconnect from the network.
he: התנתק מהרשת.

en: This will disconnect from all networks that are currently connected.
he: פעולה זו תנתק את כל הרשתות המחוברות.

en: Disconnect from Kad only.
he: התנתק רק מ קאד.

en: Set a preference value.
he: הגדר ערך מועדף.

en: Turn IP filtering on for both clients and servers.
he: הדלק סינון IP הן עבור הלקוחות והן עבור השרתים.

en: Turn IP filtering off for both clients and servers.
he: כבה סינון IP הן עבור הלקוחות והן עבור השרתים.

en: Enable/Disable IP filtering for clients.
he: אפשר/נטרל סינון IP עבור לקוחות.

en: Turn IP filtering on for clients.
he: הדלק סינון IP עבור לקוחות.

en: Turn IP filtering off for clients.
he: כבה סינון IP עבור לקוחות.

en: Enable/Disable IP filtering for servers.
he: אפשר/נטרל סינון IP עבור שרתים.

en: Turn IP filtering on for servers.
he: הדלק סינון IP עבור שרתים.

en: Turn IP filtering off for servers.
he: כבה סינון IP עבור שרתים.

en: Select IP filtering level.
he: בחר את אמת סינון הIP.

en: Valid filtering levels are in the range 0-255, and it's default (initial)
    value is 127.
he: רמות סינון תקפים המ בתווך של 0-255, ברירת המחדשל (ערך התחלתי)
    הוא 127.

en: Set bandwidth limits.
he: קבע תיחום רוחב פס.

en: The value given to these commands has to be in kilobytes/sec.
he: הערך שמועבר לפקודות אלו חייב להיות ביחידות של ק"ב/ש.

en: Set upload bandwidth limit.
he: קבע מגבלת רוחב פס בהעלאה.

en: Set download bandwidth limit.
he: קבע מגבלת רוחב פס בהורדה.

en: Get and display a preference value.
he: שלוף ותציג ערך של העדפה.

en: Get bandwidth limits.
he: שלוף הגבלת רוחב הפס.

en: A search type has to be specified by giving the type:
        GLOBAL
        LOCAL
        KAD
    Example: 'search kad file' will execute a kad search for "file".
he: סוג חיפוש חייב להיות מצוין:
        GLOBAL (גלובלי)
        LOCAL (מקומי)
        KAD (קאד)
    דוגמה: 'search·kad·file' יבצע חיפוש באמצעות קאד עבור הקובץ "file".

en: Start downloading a file
he: התחל בהורדת קובץ

en: The number of a file from the last search has to be given.
    Example: 'download 12' will start to download the file with the number 12 of the previous search.
he: מספר הקובץ מהחיפוש האחרון חייב להמסר.
    דוגמה: 'download·12'· יתחיל להוריד את קובץ מספר 12 מהחיפוש האחרון.

en: Pause download.
he: השהה הורדה.

en: Resume download.
he: המשך הורדה.

en: Cancel download.
he: בטל הורדה.

en: Set download priority.
he: קבע את העדיפות של ההורדה.

en: Set priority of a download to Low, Normal, High or Auto.
he: קבע את עדיפות ההורדה ל נמוך, נורמלי, גבוה או אוטומטי.

en: Set priority to low.
he: קבע את העדיפות ל 'נמוך'.

en: Set priority to normal.
he: קבע את העדיפות ל 'נורמלי'.

en: Set priority to high.
he: קבע את העדיפות ל 'גבוה'.

en: Set priority to auto.
he: קבע את העדיפות ל 'אוטומטי'.

en: Show queues/lists.
he: הראה תורים/רשימות.

en: Show upload queue.
he: הראה צור העלאות

en: Show download queue.
he: הראה את תור ההורדות.

en: Show log.
he: הראה יומן.

en: Show servers list.
he: הראה את רשימת השרתים.

en: Reset log.
he: אפס את הימון.

en: This is a deprecated command, and may be removed in the future.
    Use '%s' instead.
he: זאת פקודה מיושנת ועלולה להתבטל בעתיד.
    השתמש ב '%s' במקומה.

en: aMule text client
he: לקוח טסטואלי של אֵימיול

en: Converting old AICH hashsets in '%s' to 64b in '%s'.
he: ממיר את קבוצת הגיבובים בפורמט AICH עבור '%s' ל 64b עבור '%s'.

en: WARNING: The filename '%s' is invalid and has been renamed to '%s'.
he: אזהרה: שם הקובץ '%s' אינו חוקי והוא נקרא מחדש בשם '%s'.

en: WARNING: The file '%s' already exists, new file renamed to '%s'.
he: אזהרה: הקובץ '%s' כבר קיים. שם הקובץ החדש שונה ל '%s'.

en: Are you sure you wish to cancel and delete all files in this category?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל ולמחוק את כל הקבצים שבקטגוריה זו?

en: Confirmation Required
he: זקוק לאישור.

en: All others
he: כל האחרים

en: Select view filter
he: בחר מסנן תצוגה

en: Add category
he: הוסף קטיגוריה

en: Edit category
he: ערוך קטיגוריה

en: Remove category
he: הסר קטיגוריה

en: Failed to open file (%s), removing from list of shared files.
he: נכשל בפתיחת הקובץ (%s), מסיר מרשימת הקבצים המשותפים.

en: Hashset requested for unknown file: %s
he: התבקשה קבוצת הגיבובים של קובץ לא ידוע: %s

en: Resuming uploads of file: %s
he: ממשיך את העלאה של קובץ: %s

en: Suspending upload of file: %s
he: משהה את העלאה של קובץ: %s

en: Download completed
he: הורדה הסתיימה

en: The full path to the file.
he: הנתיב המלא לקובץ

en: The name of the file without path component.
he: שם הקובץ ללא הנתיב.

en: The size of the file in bytes.
he: גודל הקובץ בבתים.

en: Cumulative download activity time.
he: זמן מצטבר של פעולת הורדה.

en: New chat session started
he: צ'אט חדש החל.

en: Message sender.
he: שולח ההודעה

en: Out of space
he: נגמר המקום

en: Disk partition.
he: מחיצת דיסק.

en: Error on completion
he: שגיאה בעת הסיום.

en: Processing file number %u: %s
he: מעבד קובץ מס. %u: %s

en: You have asked for part hashes (Only used for files > 9.5 MB)
he: ביקשת גיבובים עבור חלקים (בשימוש רק עבור קבצים > 9.5 מ"ב

en: %s ---> Non existant file !
he: קובץ %s אינו קיים!

en: Welcome!
he: ברוכים הבאים!

en: Input parameters
he: פרמטרים להזנה

en: File to Hash
he: גיבוב קובץ

en: Add Optional URLs for this file
he: הוסף כתובות URL אופתינליות לקובץ זה

en: Remove
he: הסר

en: Create link with part-hashes
he: צור קישור עם חלקי הגיבובים

en: Help to spread new and rare files faster, at the cost of an increased link size
he: עזור להפיץ קבצים חדשים ונדירים יותר מהר, במחיר קידור יותר גדול

en: MD4 File Hash
he: קובץ גיבובי MD4

en: Save
he: שמור

en: Copy to clipboard
he: העתק ללוח

en: About aLinkCreator
he: אודות aLinkCreator

en: Nothing to copy for now !
he: אין שום דבר להעתיק נכון לעכשיו !

en: Unable to open
he: לא הצליך לפתוח את

en: Please, enter a non empty file name
he: בבקשה תכניס שם קובץ שאינו ריק

en: Nothing to save for now !
he: שום דבר לשמור עכשיו !

en: Hashing...
he: מגבב...

en: Cancelled !
he: בוטל !

en: Done in %.2f s
he: הסתיים ב %.2f שניות

en: You have already added this URL !
he: כבר הוספת את כתובת URL הזאת !

en: Please, enter a non empty URL
he: בבקשה תכניס כתובת URL שאינה ריקה

en: Unable to open %s
he: לא מצליח לפתוח את %s

en: %i day(s) %i hour(s) %i min %i s
he: ימים - %i, שעות -%i, דקות - %i, שניות - %i

en: %02uD %02uh %02umin %02us
he: %02uימים %02uשעות %02uדקות %02uשניות

en: %02uh %02umin %02us
he: %02uשעות %02uדקות %02uשניות

en: %02umin %02us
he: %02uדקות %02uשניות

en: %02us
he: %02uשניות

en: %.0f B
he: %.0f בתים

en: %.2f KB
he: %.2f ק"ב

en: %.2f MB
he: %.2f מ"ב

en: %.2f GB
he: %.2f ג"ב

en: %.2f TB
he: %.2f ט"ב

en: wxCas, aMule Online Statistics
he: סטטיסטיקות מקוונות של אימיול - wxCas

en: Maximum DL rate since wxCas is running
he: קצב הורדה מקסימלי מאז ש wxCas החל לפעול

en: Absolute Maximum DL rate during wxCas previous runs
he: קצב הורדה מקסימלי אבסלוטי בעת הפעלות קודמות של wxCas

en: System
he: מערכת

en: Stop Auto Refresh
he: עצור רענון אוטומטי

en: Save Online Statistics image
he: שמור תמונה סטטיסטית מקוונת

en: Print Online Statistics image
he: הדפס תמונה סטטיסטית מקוונת

en: Preferences setting
he: הגדרת העדפות

en: About wxCas
he: אודות wxCas

en: Start Auto Refresh
he: החל רענון אוטומטי

en: Auto Refresh stopped
he: רענון אוטמטי נעצר

en: Auto Refresh started
he: רענון אוטמטי התחיל

en: Save Statistics Image
he: שמור תמונה סטטיסטית

en: aMule Online Statistics
he: סטטיסטיקות מקוונות של אימיול

en: There was a problem printing.
    Perhaps your current printer is not set correctly?
he: ישנה בעייה בהדפסה.
    האם המדפסת הנוכחית שלך מוגדרת בצורה נכונה?

en: Printing
he: מדפיס

en: wxCas, aMule OnLine Signature Statistics
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Based on CAS by Pedro de Oliveira <falso@rdk.homeip.net>
    
    Distributed under GPL
he: סטטיסטיקות חתימות מקוונת של אימיול - wxCasn
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    מבוסס על CAS שנותר על ידי Pedro·de·Oliveira·<falso@rdk.homeip.net>
    
    מופץ תחת רשיון GPL

en: Oh Oh, aMule is not running...
he: או או.. אימיול לא פועל...

en: aMule is running
he: אימיול פועל

en: aMule is running, but disconnected
he: אמיול פועל אך אינו מחובר

en: aMule is connecting...
he: אימיול מתחבר...

en: Oh Oh, aMule status is unknown...
he: או או... המצב של אימיול אינו ידוע...

en: aMule
he: אֵימיול

en:  has been running for
he:  פועל במשך

en:  is stopped !
he:  הופסק !

en:  is not connected !
he:  אינו מחובר !

en:  is connecting...
he:  מתחבר...

en:  is doing something strange, check it !
he:  עושה משהו מוזר, תבדוק את זה!

en:  is connected to
he:  מחובר ל

en:  Kad:
he:  קאד:

en: off
he: מכובה

en:  is on
he:  דלוק

en:  with
he:  עם

en: Total Download:
he: סכום כולל של הורדות:

en: , Upload:
he: , הועלה:

en: Session Download:
he: הורד בהחתברות הנוכחית:

en: Download:
he: מוריד:

en:  kB/s, Upload:
he:  ק"ב/ש, העלאה:

en:  kB/s
he:  ק"ב/ש

en: Sharing:
he: משתף:

en:  file(s), Clients on queue:
he:  קבצ(ים), לקוחות בתור:

en: Time:
he: זמן:

en:  on
he:  דלוק

en: System Load Average (1-5-15 min):
he: עומס ממוצע של המערכת ( 1-5-15 דקות):

en: System uptime:
he: משך הפעולה של המערכת:

en: Directory containing amulesig.dat file
he: תקיה המכילה את הקובץ amulesig.dat

en: Enter here the directory where your amulesig.dat file is
he: הכנס כאן את התקייה היכן שהקובץ amulesig.dat נמצא

en: Refresh rate interval in seconds
he: קצב מרווח הרענון בשניות

en: Generate a stat image at every refresh event
he: צור תמונת סטאטוס בכל ארוע רענון

en: Enter here the directory where you want to generate the statistic image
he: הכנס כאן את התקיה שבה אתה רוצה ליצור את תמונת הסטטוס

en: Upload periodicaly your stat image to FTP server
he: העלה בתקופתיות את תמונת הסטטוס לשרת FTP

en: FTP Url
he: כתובת URL של FTP

en: FTP Path
he: נתיב FTP

en: Enter here the URL of your FTP server
he: הכנס כאן את כתובת ה URL של שרת ה FTP

en: Enter here the directory where putting your stat image on FTP server
he: הכנס כאן את נתיב הספריה שבה אתה שם את תמונת הסטטוס על שרת ה FTP

en: User
he: משתמש

en: Enter here the User name to log into your FTP server
he: הכנס כאן את שם המשתמש שאיתו תתחבר לשרת ה FTP

en: Enter here the User password to log into your FTP server
he: הכנס את סיסמת הזיהוי להתחברות לשרת ה FTP

en: FTP update rate interval in minutes
he: קצב עדכון התקופתי של ה FTP בדקות

en: Validate
he: אַמת

en: Folder containing your signature file
he: תיקיה המכילה את קובץ החתימה שלך

en: Folder where generating the statistic image
he: תיקיה שבה יווצרו תמונות הסטאטוס

en: Loads template <str>
he: טוען תבנית<מחרוזת>

en: UPnP port
he: מבואת UPnP

en: Use gzip compression
he: השמתש בדחיסת gzip

en: Allow guest access
he: אפשר גישה לאורחים

en: Deny guest access
he: מנע גישה מאורחים

en: aMule config file path. DO NOT USE DIRECTLY!
he: נתיב קובץ ההגדרות של אימיול. לא לשימוש בצורה ישירה!!

en: Disable PHP interpreter (deprecated)
he: נטרל מפענח PHP (מיושן-מבוטל)

en: Recompile PHP pages on each request
he: הדר מחדש דפי PHP לאחר כל בקשה

en: aMule Web Server
he: שרת אימיול רשתי

en: Request failed with the following error: %s.
he: הבקשה נכשלה עם השגיאות הבאות: %s.

en: Index file not found:
he: קובץ האינדקס לא נמצא

en: Session expired - requesting login
he: פג התוקף של החיבור - מבקש התחברות מחדש

en: Session ok, logged in
he: התחברות הצליחה - מחובר

en: Session ok, not logged in
he: התחברות הצליחה, לא מזוהה

en: No session opened - will request login
he: לא נפתחה התחברות - הולך לבקש להזדהות

en: Session created - requesting login
he: נוצרה התחברות מבקש להזדהות

en: Processing request [original]:
he: מעבד בקשה [מקורי]:

en: Checking password
he: בודק סיסמא

en: Password hash invalid
he: גיבוב הסיסמא אינו תקף

en: Password ok
he: הסיסמא בסדר

en: Password bad
he: סיסמא שגויה

en: You did not enter any password. Blank password is not allowed.
he: לא הזנת סיסמא. סיסמאות ריקות אינם קבילות.

en: Logout requested
he: ב‏‎ֻקְשַה התנתקות

en: Processing request [redirected]:
he: מעבד בקשה [הופנתה מחדש]:
