aMule 2.2.6 - en to cs translation catalogue (1190 entries)

en: Add a Friend
cs: Přidat kamaráda

en: You have to enter a valid IP and port!
cs: Musíte zadat platnou IP adresu a port!

en: Information
cs: Informace

en: The specified userhash is not valid!
cs: Zadaný userhash je neplatný!

en: Failed to open ED2KLinks file.
cs: Selhalo otvírání souboru ED2KLinks.

en: WARNING: You can't add yourself as a source for an eD2k link while having a lowid.
cs: VAROVÁNÍ: Nemůžete přidat sebe jako zdroj pro eD2k odkaz, když máte LowID.

en: Now, exiting main app...
cs: Ukončuji hlavní aplikaci...

en: Failed
cs: Selhal

en: aMule OnExit: Terminating core.
cs: aMule OnExit: Ukončuji jádro.

en: aMule shutdown completed.
cs: Ukončení aMule dokončeno.

en: 
    EC configuration
cs: 
    Konfigurace EC

en: Password set and external connections enabled.
cs: Heslo nastaveno a externí připojení povoleno.

en: WARNING
cs: VAROVÁNÍ

en: Your locale has been changed to System Default due to a configuration change. Sorry.
cs: Vaše nastavení locale bylo změněno na výchozí systémové nastavení kvůli změně v konfiguraci. Pardon.

en: web server running on pid %d
cs: webserver běží s PID %d

en: ERROR
cs: CHYBA

en: Port %u is not available. You will be LOWID
cs: Port %u je nedostupný. Budete mít LowID

en: Port %u is not available!
    
    This means that you will be LOWID.
    
    Check your network to make sure the port is open for output and input.
cs: Port %u je nedostupný!
    
    To znamená, že budete mít LowID.
    
    Zkontrolujte nastavení vaší sítě a ujistěte se, že je port v obou směrech otevřený.

en: Failed to create OnlineSig File
cs: Selhalo vytvoření OnlineSig souboru

en: Failed to create aMule OnlineSig File
cs: Selhalo vytvoření aMule OnlineSig souboru

en: This is the first time you run aMule %s
cs: Toto je vaše první spuštění aMule %s

en: This version is a testing version, updated daily, and
cs: Toto je testovací verze, která je denně aktualizovaná a

en: we give no warranty it won't break anything, burn your house,
cs: my nezaručujeme, že nemůže nic pokazit, zapálit váš dům,

en: or kill your dog. But it *should* be safe to use anyway.
cs: nebo zabít vašeho psa. Nicméně i tak by *mělo* být její používání bezpečné.

en: More information, support and new releases can found at our homepage,
cs: Více informací, podporu a nová vydání naleznete na naší domovské stránce,

en: at www.aMule.org, or in our IRC channel #aMule at irc.freenode.net.
cs: na www.aMule.org, nebo na našem IRC kanálu #aMule na irc.freenode.net.

en: Feel free to report any bugs to http://forum.amule.org
cs: Hlašte chyby na adrese http://forum.amule.org/

en: Disk space preallocation for file '%s' failed: %s
cs: Předalokace místa na disku pro soubor '%s' selhala: %s

en: ERROR: can't open logfile
cs: CHYBA: nelze otevřít logovací soubor

en: WARNING: logfile is empty. Something is wrong.
cs: VAROVÁNÍ: log je prázdný. Něco je špatně.

en: Log has been reset
cs: Log byl vymazán

en: ServerMessage: %s
cs: Zpráva od serveru: %s

en: Failed to download the nodes list.
cs: Selhalo stahování seznamu uzlů.

en: Failed to open the downloaded version check file
cs: Selhalo otvírání staženého kontrolního souboru s verzí

en: Corrupted version check file
cs: Porušený soubor pro kontrolu verze

en: You are using an outdated version of aMule!
cs: Používáte zastaralou verzi aMule!

en: Your aMule version is %i.%i.%i and the latest version is %li.%li.%li
cs: Vaše verze aMule je %i.%i.%i a poslední verze je %li.%li.%li

en: The latest version can always be found at http://www.amule.org
cs: Poslední verze jsou vždy k nalezení na http://www.amule.org/

en: WARNING: Your aMuled version is outdated: %i.%i.%i < %li.%li.%li
cs: VAROVÁNÍ: Vaše verze aMuled je zastaralá: %i.%i.%i < %li.%li.%li

en: Your copy of aMule is up to date.
cs: Vaše verze aMule je aktuální.

en: Failed to download the version check file
cs: Selhalo stahování kontrolního souboru s verzí

en: Users: %s | Files: %s
cs: Uživatelů: %s | Souborů: %s

en: Users: E: %s K: %s | Files: E: %s K: %s
cs: Uživatelů: E: %s K: %s | Souborů: E: %s K: %s

en: No networks selected
cs: Nezvoleny žádné sítě

en: with LowID
cs: s LowID

en: with HighID
cs: s HighID

en: Connected to %s %s
cs: Připojen k %s %s

en: Connecting to %s
cs: Připojování k %s

en: Disconnected from eD2k
cs: Odpojen od eD2k

en: Kad started.
cs: Kad spuštěn

en: Kad stopped.
cs: Kad zastaven

en: Connected to Kad (ok)
cs: Připojen ke Kad (ok)

en: Connected to Kad (firewalled)
cs: Připojen ke kad (za firewallem)

en: Disconnected from Kad
cs: Odpojen od Kad

en: Kad network cannot be used if UDP port is disabled on preferences, not starting.
cs: Síť Kad nelze použít, když je v nastavení zakázán UDP port.

en: Kad network disabled on preferences, not connecting.
cs: Síť Kad je zakázána v nastavení, nepřipojuji se.

en: amuled: forking to background - see you
cs: amuled: jdu do pozadí - měj se

en: Cannot Create Pid File
cs: Nelze vytvořit soubor s PID

en: ERROR: %s
cs: CHYBA: %s

en: This is aMule %s based on eMule.
cs: Toto je aMule %s založená na eMule.

en: Running on %s
cs: Běží na %s

en: Visit http://www.amule.org to check if a new version is available.
cs: Navštivte http://www.amule.org/ pro kontrolu, jestli není dostupná nová verze.

en: FATAL ERROR: Failed to create Timer
cs: KRITICKÁ CHYBA: Vytváření časovače selhalo

en: aMule remote control
cs: Vzdálené ovládání aMule

en: 'All-Platform' p2p client based on eMule
cs: Multiplatformní p2p klient založený na eMule

en: Website: http://www.amule.org
cs: Web: http://www.amule.org

en: Forum: http://forum.amule.org
cs: Fórum: http://forum.amule.org

en: Copyright (c) 2003-2011 aMule Team
cs: Copyright (c) 2003-2011 Tým aMule

en: Part of aMule is based on
cs: Část aMule je založena na

en: Message
cs: Zpráva

en: aMule dialog destroyed
cs: Dialog aMule zničen

en: Connecting
cs: Připojuji

en: eD2k: Connecting
cs: eD2k: připojuji

en: eD2k: Disconnected
cs: eD2k: odpojeno

en: Kad: Firewalled
cs: Kad: Za firewallem

en: Kad: Connected
cs: Kad: Připojen

en: Kad: Connecting
cs: Kad: Připojuji

en: Kad: Off
cs: Kad: vypnut

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Stop the current connection attempts
cs: Zastaví aktuální pokusy o připojení

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: Disconnect from the currently connected networks
cs: Odpojit se od aktuálně připojených sítí

en: Connect
cs: Připojit

en: Connect to the currently enabled networks
cs: Připojit se k povoleným sítím

en: Up: %.1f(%.1f) | Down: %.1f(%.1f)
cs: Od: %.1f(%.1f) | St: %.1f(%.1f)

en: Up: %.1f | Down: %.1f
cs: Od: %.1f | St: %.1f

en: aMule (%s | Connected)
cs: aMule (%s | připojen)

en: aMule (%s | Disconnected)
cs: aMule (%s | odpojen)

en: Do you really want to exit %s?
cs: Opravdu si přejete ukončit %s?

en: Exit confirmation
cs: Potvrzení ukončení

en: Launch Command:
cs: Spustit příkaz:

en: - default -
cs: - výchozí -

en: Skin directory '%s' does not exist
cs: Adresář se skiny '%s' neexistuje

en: WARNING: Unable to open skin file '%s' for read
cs: VAROVÁNÍ: Nelze otevřít soubor se vzhledem '%s' pro čtení

en: Networks
cs: Sítě

en: Networks Window
cs: Okno sítí

en: Searches
cs: Vyhledávání

en: Searches Window
cs: Vyhledávací okno

en: Downloads
cs: Stahování

en: Downloads Window
cs: Stahování

en: Shared files
cs: Sdílené soubory

en: Shared Files Window
cs: Okno se sdílenými soubory

en: Messages
cs: Zprávy

en: Messages Window
cs: Okno zpráv

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Statistics Graph Window
cs: Okno se statistikami

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Preferences Settings Window
cs: Okno s nastavením

en: The partfile importer tool
cs: Nástroj pro import částečných souborů

en: About
cs: O programu

en: About/Help
cs: O programu/Nápověda

en: eD2k network
cs: Síť eD2k

en: Kad network
cs: Síť Kad

en: No network
cs: Žádná síť

en: aMule remote control
cs: Vzdálené ovládání aMule

en: Fatal Error: Failed to create Core Timer
cs: Kritická chyba: Selhalo vytváření časovače jádra

en: Connect to remote amule
cs: Připojit se ke vzdálené amuli

en: Fatal Error: Failed to create Poll Timer
cs: Kritická chyba: Selhalo vytváření časovače pro dotazování

en: Going to event loop...
cs: Zahajuji smyčku událostí...

en: Connecting...
cs: Připojuji...

en: Connection failed
cs: Připojení selhalo

en: Going down
cs: Ukončuji

en: Connection closed - aMule has terminated probably.
cs: Spojení uzavřeno - aMule se pravděpodobně ukončila.

en: Ready
cs: Připraven

en: All
cs: Vše

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Failed to retrieve shared files from user '%s'
cs: Nelze získat seznam sdílených souborů od uživatele '%s'

en: Searching buddy for lowid connection
cs: Hledám kamaráda pro LowID připojení

en:  (Fake eMule version %#x)
cs:  (falešná eMule verze %#x)

en:  (Fake eMule)
cs:  (falešná eMule)

en: xMule (Fake eMule)
cs: xMule (falešná eMule)

en: 1.x (based on eMule v0.%u)
cs: 1.x (založeno na eMule v.%u)

en: NickName: %s ID: %u
cs: Přezdívka: %s ID: %u

en: Requested: %s
cs: Vyžádáno: %s

en: Requested unknown file
cs: Vyžádán neznámý soubor

en: Message filtered from '%s' (IP:%s)
cs: Zpráva od '%s' filtrována (IP:%s)

en: New message from '%s' (IP:%s)
cs: Nová zpráva od '%s' (IP:%s)

en: WARNING: %s cannot be opened.
cs: VAROVÁNÍ: %s nelze otevřít.

en: WARNING: Canceled file list corrupted, contains invalid header.
cs: VAROVÁNÍ: Soubor je porušen, obsahuje neplatnou hlavičku.

en: Enter Captcha
cs: Vložte captchu

en: Category
cs: Kategorie

en: New Category
cs: Nová kategorie

en: Choose a folder for incoming files
cs: Zvolte adresář pro stažené soubory

en: You must specify a name for the category!
cs: Musíte zadat název kategorie!

en: You must specify a path for the category!
cs: Musíte zadat cestu pro kategorii!

en: Failed to create incoming dir for category. Please specify a valid path!
cs: Nemohu vytvořit příchozí adresář pro kategorii. Zadejte prosím platnou cestu!

en: *** Connected to Client ***
cs: *** Připojen ke klientovi ***

en: *** Connecting to Client ***
cs: *** Připojuji se ke klientovi ***

en: *** Failed to Connect to client / Connection lost ***
cs: *** Připojování ke klientovi selhalo / připojení ztraceno ***

en: Close tab
cs: Zavřít tab

en: Close all tabs
cs: Zavřít všechny taby

en: Close other tabs
cs: Zavřít ostatní taby

en: Add to Friends
cs: Přidat do přátel

en: No 'cryptkey.dat' file found, creating.
cs: Soubor 'cryptkey.dat' nenalezen, vytvářím.

en: Client Details
cs: Podrobnosti klienta

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Supported
cs: Podporováno

en: Not supported
cs: Nepodporováno

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Connected
cs: Připojen

en: Disconnected
cs: Odpojeno

en: Not complete
cs: Nekompletní

en: Bad Guy
cs: Zloduch

en: Verified - OK
cs: Ověřeno - OK

en: Not Available
cs: Nedostupný

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Accepted
cs: Uživatel %s (%u) si vyžádal váš seznam sdílených souborů -> přijato

en: User %s (%u) requested your sharedfiles-list -> Denied
cs: Uživatel %s (%u) si vyžádal váš seznam sdílených souborů -> odmítnuto

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Accepted
cs: Uživatel %s (%u) si vyžádal váš seznam sdílených adresářů -> přijato

en: User %s (%u) requested your shareddirectories-list -> Denied
cs: Uživatel %s (%u) si vyžádal váš seznam sdílených adresářů -> odmítnuto

en: File Comments
cs: Komentáře k souboru

en: Username
cs: Jméno

en: File Name
cs: Název souboru

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Comment
cs: Komentář

en: No comments
cs: Žádné komentáře

en: Auto [Lo]
cs: Auto [Ní]

en: Auto [Hi]
cs: Auto [Vy]

en: Very low
cs: Velmi nízká

en: Low
cs: Nízká

en: Normal
cs: Normální

en: High
cs: Vysoká

en: Very High
cs: Velmi vysoká

en: Release
cs: Vydání

en: Asking
cs: Vyžaduji

en: Connecting via server
cs: Připojuji se přes server

en: Queue Full
cs: Plná fronta

en: On Queue
cs: Ve frontě

en: Downloading
cs: Stahuji

en: Receiving hashset
cs: Získávám hashset

en: No needed parts
cs: Bez potřebných částí

en: Cannot connect LowID to LowID
cs: Nelze spojit LowID s LowID

en: Too many connections
cs: Příliš mnoho připojení

en: Connecting via Kad
cs: Připojuji se přes Kad

en: Too many Kad connections
cs: Příliš Kad připojení

en: Banned
cs: Zabanován

en: Connection Error
cs: Chyba připojení

en: Remote Queue Full
cs: Vzdálená fronta je plná

en: Old MLDonkey
cs: Starý MLDonkey

en: New MLDonkey
cs: Nový MLDonkey

en: eMule Compatible
cs: eMule kompatibilní

en: Local Server
cs: Lokální server

en: Remote Server
cs: Vzdálený server

en: Source Exchange
cs: Výměna zdrojů

en: Passive
cs: Pasivní

en: Link
cs: Odkaz

en: Search Result
cs: Výsledek hledání

en: Completed
cs: Dokončeno

en: In progress
cs: Probíhá

en: ERROR: Out of diskspace
cs: CHYBA: Došlo místo na disku

en: ERROR: IO error!
cs: CHYBA: I/O chyba!

en: ERROR: Failed!
cs: CHYBA: Selhání!

en: Queued
cs: Ve frontě

en: Already downloading
cs: Již stahuji

en: Unknown or bad tempfile format.
cs: Neznámý nebo špatný formát dočasného souboru.

en: Part
cs: Část

en: Size
cs: Velikost

en: Transferred
cs: Přeneseno

en: Speed
cs: Rychlost

en: Progress
cs: Průběh

en: Sources
cs: Zdroje

en: Priority
cs: Priorita

en: Status
cs: Stav

en: Time Remaining
cs: Zbývající čas

en: Last Seen Complete
cs: Naposledy spatřen kompletní

en: Last Reception
cs: Poslední příjem

en: Are you sure that you wish to delete the selected file?
cs: Opravdu si přejete smazat vybraný soubor?

en: Are you sure that you wish to delete the selected files?
cs: Opravdu si přejete smazat vybrané soubory?

en: Feedback from: %s (%s)
cs: Odezva od: %s (%s)

en: &Stop
cs: &Zastavit

en: &Pause
cs: &Pozastavit

en: &Resume
cs: &Obnovit

en: C&lear completed
cs: V&yčistit dokončené

en: Swap every A4AF to this file now
cs: Přesunout A4AF zdroje k tomuto souboru

en: Swap every A4AF to this file (Auto)
cs: Přesunout A4AF zdroje k tomuto souboru (automaticky)

en: Swap every A4AF to any other file now
cs: Přesunout A4AF zdroje k jinému souboru

en: Extended Options
cs: Rozšířené nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Show file &details
cs: Zobrazit &podrobnosti souboru

en: Show all comments
cs: Zobrazit všechny komentáře

en: Copy magnet URI to clipboard
cs: Zkopírovat magnet URI do schránky

en: Copy eD2k &link to clipboard
cs: Zkopírovat eD2k &odkaz do schránky

en: Copy feedback to clipboard
cs: Uložit odezvu do schránky

en: unassign
cs: zrušit přiřazení

en: Assign to category
cs: Zařadit do kategorie

en: &Open the file
cs: &Otevřít tento soubor

en: Enter new name for this file:
cs: Zadejte nový název pro tento soubor:

en: File rename
cs: Přejmenování souboru

en: Downloads (%i)
cs: Stahování (%i)

en: File preview
cs: Náhled souboru

en: ERROR: Failed to execute external media-player! Command: `%s'
cs: CHYBA: Nezdařilo se spustit externí přehrávač! Příkaz: `%s'

en: Loading temp files from %s.
cs: Načítám dočasné soubory z %s

en: No part files found
cs: Nenalezeny žádné částečné soubory

en: Downloading %s
cs: Stahování %s

en: You are already trying to download the file '%s'
cs: Soubor '%s' se již pokoušíte stáhnout

en: You already have the file '%s'
cs: Soubor '%s' již máte

en: You are already trying to download the file %s
cs: Soubor %s se již pokoušíte stáhnout

en: Invalid eD2k link! ERROR: %s
cs: Neplatný eD2k odkaz! CHYBA: %s

en: Client sent packet after authentication failed.
cs: Klient odeslal paket poté, co selhala autentizace.

en: External connection closed.
cs: Externí připojení uzavřeno.

en: External connections disabled due to empty password!
cs: Externí připojení jsou zakázány kvůli prázdnému heslu!

en: External connections disabled in config file
cs: Externí připojení jsou zakázány v konfiguračním souboru

en: New external connection accepted
cs: Nové externí připojení přijato

en: External connection refused due to empty password in preferences!
cs: Externí připojení odmítnuto kvůli prázdnému heslu v nastavení!

en: Connecting client: %s %s
cs: Připojuji klienta: %s %s

en: Unknown version
cs: Neznámá verze

en: Invalid protocol version.
cs: Neplatná verze protokolu.

en: Authentication failed: wrong password.
cs: Autentizace selhala: nesprávné heslo.

en: Authentication failed: missing password.
cs: Autentizace selhala: chybějící heslo.

en: Invalid request, please authenticate first.
cs: Neplatný požadavek, nejdřív se prosím autentizujte.

en: Access granted.
cs: Přistup povolen.

en: Sent error message "%s" to client.
cs: Odeslána chybová hláška "%s" pro klienta.

en: Unauthorized access attempt from %s. Connection closed.
cs: Neautorizovaný pokus o přístup z %s. Připojení uzavřeno.

en: FileHash not found: %s
cs: FileHash nenalezen: %s

en: Server not added
cs: Server nepřidán

en: server not found: %s
cs: server nenalezen: %s

en: eD2k is disabled in preferences.
cs: eD2k je zakázané v nastavení.

en: No points for graph.
cs: Žádné údaje pro graf.

en: Your client is not configured for this detail level.
cs: Vás klient není nakonfigurován pro tuto úroveň detailů.

en: Already shutting down.
cs: Již se ukončuji.

en: Invalid link or already on list.
cs: Neplatný odkaz, nebo je již v seznamu.

en: File not found.
cs: Soubor nenalezen.

en: Invalid file name.
cs: Neplatný název souboru.

en: Unable to rename file.
cs: Nelze přejmenovat soubor.

en: Kad is disabled in preferences.
cs: Kad je zakázaný v nastavení.

en: Already connected to eD2k.
cs: Již připojen k eD2k.

en: Connecting to eD2k...
cs: Připojuji se k eD2k...

en: Already connected to Kad.
cs: Již jste připojen k síti Kad.

en: Connecting to Kad...
cs: Připojuji se k síti Kad...

en: All networks are disabled.
cs: Všechny sítě jsou zakázány.

en: Disconnected from eD2k.
cs: Odpojen od eD2k.

en: Disconnected from Kad.
cs: Odpojen od Kademlia.

en: Unknown extension '%s' for the '%s' command.
cs: Neznámé rozšíření '%s' pro příkaz '%s'.

en: Unknown command '%s'.
cs: Neznámý příkaz '%s'.

en: 
    This command cannot have an argument.
cs: 
    Tento příkaz nesmí dostat argument.

en: 
    This command must have an argument.
cs: 
    Tento příkaz musí dostat argument.

en: 
    Available extensions:
cs: 
    Dostupná rozšíření:

en: Available commands:
cs: Dostupné příkazy:

en: Exits from the application.
cs: Ukončí aplikaci.

en: Show help.
cs: Zobrazit nápovědu.

en: Syntax error!
cs: Chyba syntaxe!

en: Error processing command - should never happen! Report bug, please
cs: Chyba při zpracování příkazu - to by se nikdy nemělo stát! Prosím, nahlašte chybu

en: This command should not have any parameters.
cs: Tento příkaz by neměl mít parametry.

en: This command must have a parameter.
cs: Tento příkaz musí mít parametr.

en: Invalid argument.
cs: Neplatný argument.

en: This is an incomplete command.
cs: Toto je nekompletní příkaz.

en: Type '%s' to get more help.
cs: Pro nápovědu spusťte '%s'.

en: This is %s %s %s
cs: Tohle je %s %s %s

en: This is %s %s
cs: Tohle je %s %s

en: 
    Creating client...
cs: 
    Vytvářím klienta...

en: 
    Ok, exiting %s...
cs: 
    OK, opouštím %s...

en: Show this help text.
cs: Zobrazí tuto nápovědu.

en: Host where aMule is running. (default: localhost)
cs: Hostitel, kde běží aMule. (výchozí: localhost)

en: aMule's port for External Connection. (default: 4712)
cs: Port aMule pro externí připojení. (výchozí: 4712)

en: External Connection password.
cs: Heslo pro externí připojení.

en: Read configuration from file.
cs: Načíst konfiguraci ze souboru.

en: Do not print any output to stdout.
cs: Nevypisovat nic na stdout.

en: Be verbose - show also debug messages.
cs: Buď upovídaný - ukaž také debugovací hlášky

en: Sets program locale (language).
cs: Nastaví locale programu (jazyk).

en: Print program version.
cs: Vypíše verzi programu.

en: File Details
cs: Podrobnosti souboru

en: Friends
cs: Kamarádi

en: Show &Details
cs: Zobrazit &podrobnosti

en: Add a friend
cs: Přidat kamaráda

en: Remove Friend
cs: Odstranit kamaráda

en: Send &Message
cs: Poslat &zprávu

en: View Files
cs: Zobrazit soubory

en: Establish Friend Slot
cs: Založit kamarádský slot

en: Are you sure that you wish to delete the selected friend?
cs: Opravdu si přejete odstranit vybraného kamaráda?

en: Are you sure that you wish to delete the selected friends?
cs: Opravdu si přejete odstranit vybrané kamarády?

en: You are not allowed to set more than one friendslot.
     Only one slot was assigned.
cs: Nemůžete založit více než jeden kamarádský slot.
     Byl přidělen pouze jeden slot.

en: Multiple selection
cs: Vícenásobný výběr

en: Send message to user
cs: Poslat zprávu uživateli

en: Message to send:
cs: Zpráva k odeslání:

en: Remove from friends
cs: Odstranit z přátel

en: Send message
cs: Poslat zprávu

en: Asked for another file
cs: Vyžádán jiný soubor

en: Waiting for upload slot
cs: Čekání na odesílací slot

en: Uploading
cs: Odesílám

en: None
cs: Nic

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano

en: Downloading...
cs: Stahuji...

en: HTTP download cancelled
cs: HTTP stahování zrušeno

en: The URL to download can't be empty
cs: URL pro stahování nesmí být prázdné

en: The URL %s returned: %i - Error (%i)!
cs: URL %s vrátilo: %i - Chyba (%i)!

en: Critical error while writing downloaded file
cs: Kritická chyba během zápisu staženého souboru

en: Downloaded %d bytes
cs: Staženo %d bytů

en: Expected %d bytes, but downloaded %d bytes
cs: Očekáváno %d bytů, ale staženo %d bytů

en: Unable to connect to HTTP download server
cs: Nelze se připojit k HTTP serveru

en: Invalid response from HTTP download server
cs: Neplatná odpověď od HTTP serveru

en: Failed to remove %s file, aborting update.
cs: Přejmenování souboru %s selhalo, přerušuji aktualizaci.

en: Failed to rename %s file, aborting update.
cs: Přejmenování souboru %s selhalo, přerušuji aktualizaci.

en: Successfully updated %s
cs: Úspěšně aktualizováno: %s

en: Error updating GeoIP.dat
cs: Selhala aktualizace GeoIP.dat

en: Failed to download %s from %s
cs: Stahování %s z %s selhalo

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', unknown format encountered.
cs: Nemohu načíst ipfilter.dat (%s), neznámý formát.

en: Failed to load ipfilter.dat file '%s', could not open file.
cs: Nemohu načíst ipfilter.dat (%s), soubor nelze otevřít.

en: IP filter is ready
cs: IP filtr je připraven

en: Bootstrap from 
    known clients
cs: Bootstrap od 
    známých klientů

en: Nodes (%u)
cs: Uzly (%u)

en: Invalid ip to bootstrap
cs: Neplatná IP pro bootstrap

en: Invalid port to bootstrap
cs: Neplatný port pro bootstrap

en: Please fill all fields required
cs: Prosím vyplňte všechna potřebná pole

en: Are you sure you want to download a new nodes.dat file?
cs: Opravdu chcete stáhnout nový soubor nodes.dat?

en: Doing so will remove your current nodes and restart Kademlia connection.
cs: Odstraní se tak současné uzly a restartuje se připojení ke Kademlia.

en: Continue?
cs: Pokračovat?

en: Kademlia: search keyword too short
cs: Kademlia: hledaný výraz je příliš krátký

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Share ratio
cs: Poměr sdílení

en: Uploaded
cs: Odesláno

en: Requested
cs: Vyžádáno

en: Accepted
cs: Přijato

en: Complete sources
cs: Kompletní zdroje

en: Hashing
cs: Hashuji

en: Completing
cs: Dokončování

en: Complete
cs: Dokončeno

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Erroneous
cs: Poškozený

en: Waiting
cs: Čekám

en: You must specify a non-empty password.
cs: Musíte zadat (neprázdné) heslo.

en: Invalid password, not a MD5 hash!
cs: Neplatné heslo, není MD5 hash!

en: Connection failure
cs: Chyba při připojování

en: Succeeded! Connection established to aMule
cs: Připojení k aMule uspělo

en: Succeeded! Connection established.
cs: Připojení uspělo.

en: ListenSocket: Ok.
cs: Naslouchací socket: Ok.

en: ERROR: Could not listen to TCP port.
cs: CHYBA: Nemohu naslouchat na TCP portu

en: ERROR:
cs: CHYBA:

en: WARNING:
cs: VAROVÁNÍ:

en: Close
cs: Zavřít

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Paste
cs: Vložit

en: Clear
cs: Vyprázdnit

en: Select All
cs: Označit vše

en: Unlimited
cs: Neomezený

en: aMule Tray Menu
cs: Tray menu aMule

en: Speed limits:
cs: Rychlostní limity:

en: UL: None
cs: UL: žádný

en: DL: None
cs: DL: žádný

en: Download speed: %.1f
cs: Rychlost stahování: %.1f

en: Upload speed: %.1f
cs: Rychlost odesílání: %.1f

en: Client Information
cs: Informace o klientu

en: Nickname: %s
cs: Přezdívka: %s

en: No Nickname Selected!
cs: Nezvolena žádná přezdívka!

en: ClientID:
cs: ID klienta:

en: Not connected
cs: Nepřipojen

en: ServerName:
cs: Název serveru:

en: ServerIP:
cs: IP serveru:

en: Not Connected
cs: Nepřipojen

en: TCP port: Not ready
cs: TCP port: nepřipraven

en: UDP port: Not ready
cs: UDP port: nepřipraven

en: Online Signature: Enabled
cs: Online podpis: Povolen

en: Online Signature: Disabled
cs: Online podpis: Zakázán

en: Shared files: %d
cs: Sdílené soubory: %d

en: Queued clients: %d
cs: Klienti ve frontě: %d

en: Total DL: %s
cs: Celkem DL: %s

en: Total UL: %s
cs: Celkem UL: %s

en: Upload limit
cs: Limit odesílání

en: Download limit
cs: Limit stahování

en: Hide aMule
cs: Skrýt aMule

en: Show aMule
cs: Zobrazit aMule

en: Exit
cs: Ukončit

en: eD2k Link:
cs: eD2k odkaz:

en: Commit
cs: Přidat

en: Loading ...
cs: Načítání ...

en: Users: 0
cs: Uživatelů: 0

en: Not Connected ...
cs: Nepřipojen ...

en: Currently connected server.
cs: Aktuální připojený server.

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Name:
cs: Název:

en: Type
cs: Typ

en: Local
cs: Lokální

en: Global
cs: Globální

en: Extended Parameters
cs: Rozšířené parametry

en: Filtering
cs: Filtrování

en: File Type
cs: Typ souboru

en: Any
cs: Cokoliv

en: Archives
cs: Archívy

en: CD-Images
cs: Obrazy CD

en: Pictures
cs: Obrázky

en: Programs
cs: Programy

en: Texts
cs: Texty

en: Videos
cs: Videa

en: Extension
cs: Přípona

en: Min Size
cs: Min. velikost

en: Bytes
cs: bajtů

en: Max Size
cs: Max. velikost

en: Availability
cs: Dostupnost

en: Filter:
cs: Filtr:

en: Filter Results
cs: Filtrování výsledků

en: Invert Result
cs: Invertovat výsledek

en: Hide Known Files
cs: Skrýt známé soubory

en: Start
cs: Spustit

en: More
cs: Více

en: Stop
cs: Zastavit

en: Download
cs: Stahování

en: Reset Fields
cs: Vyprázdnit pole

en: Results
cs: Výsledky

en: Clears completed downloads
cs: Vyčistí dokončená stahování

en: File sources:
cs: Zdroje souboru:

en: General
cs: Hlavní

en: Full Name :
cs: Celá název:

en: met-File :
cs: Soubor .met:

en: Hash :
cs: Hash:

en: Filesize :
cs: Velikost:

en: Last seen complete :
cs: Naposledy spatřen kompletní:

en: Transfer
cs: Přenos

en: Found Sources :
cs: Nalezené zdroje:

en: Available :
cs: Dostupný:

en: Download Active Time:
cs: Doba stahování:

en: Transferred :
cs: Přeneseno:

en: Completed Size :
cs: Dokončeno:

en: Intelligent Corruption Handling
cs: Chytré zacházení s poškozenými částmi

en: Lost to corruption :
cs: Ztraceno poškozením:

en: Gained by compression :
cs: Získáno kompresí:

en: Packages saved by I.C.H. :
cs: Balíčků zachráněných pomocí I.C.H.:

en: File Names
cs: Názvy souborů

en: Takeover
cs: Převzít

en: Cleanup
cs: Upravit

en: Apply
cs: Použít

en: Ok
cs: Budiž

en: File Quality
cs: Kvalita souboru

en: Not rated
cs: Nehodnocené

en: Invalid / Corrupt / Fake
cs: Neplatný / porušený / podvod

en: Poor
cs: Špatný

en: Fair
cs: V pořádku

en: Good
cs: Dobrý

en: Excellent
cs: Výborný

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Downloading, please wait ...
cs: Stahuji, prosím čekejte ...

en: Unknown size
cs: Neznámá velikost

en: Required Information
cs: Nezbytné informace

en: IP Address :
cs: IP adresa :

en: Additional Information
cs: Dodatečné informace

en: Username :
cs: Uživatelské jméno:

en: Add
cs: Přidat

en: Download-Speed
cs: Rychlost stahování

en: Session average
cs: Průměr sezení

en: Upload-Speed
cs: Rychlost odesílání

en: Connections
cs: Připojení

en: Active downloads
cs: Aktivní stahování

en: Active connections (1:1)
cs: Aktivní připojení (1:1)

en: Active uploads
cs: Aktivní odesílání

en: Statistics Tree
cs: Strom statistik

en: Username:
cs: Jméno:

en: Client software:
cs: Software klienta:

en: Client version:
cs: Verze klienta:

en: IP address:
cs: IP adresa:

en: User ID:
cs: ID uživ.:

en: Server IP:
cs: IP serveru:

en: Server name:
cs: Název serveru:

en: Obfuscation:
cs: Zatemnění:

en: Transfers to client
cs: Přenosy ke klientovi

en: Average upload rate:
cs: Průmerná rychlost odesílání:

en: Average download rate:
cs: Průměrná rychlost stahování:

en: Uploaded (session):
cs: Odesláno (sezení):

en: Downloaded (session):
cs: Staženo (sezení):

en: Uploaded (total):
cs: Odesláno (celkem):

en: Downloaded (total):
cs: Staženo (celkem):

en: Scores
cs: Skóre

en: DL/UP modifier:
cs: DL/UP poměr:

en: Nick
cs: Přezdívka

en: This is the name that other users will see when connecting to you.
cs: Toto jméno uvidí ostatní uživatelé, kteří se k vám připojí.

en: The delay before showing tool-tips.
cs: Prodleva před zobrazením tooltipů.

en: This specifies the language used on controls.
cs: Jazyk ovládání programu

en: Check for new version at startup
cs: Kontrola nové verze po spuštění

en: Enabling this will make aMule check for new version at startup
cs: aMule po spuštění zkontroluje, zda nevyšla nová verze

en: Start minimized
cs: Minimalizace po spuštění

en: Enabling this makes aMule minimize itself upon start.
cs: aMule se po spuštění minimalizuje

en: Prompt on exit
cs: Ptát se na ukončení programu

en: Enable Tray Icon
cs: Povolit ikonu v trayi

en: This Enables/Disables the system tray (or taskbar) icon.
cs: Povolí/zakáže ikonu v systray.

en: Minimize to Tray Icon
cs: Minimalizovat do tray ikony

en: Enabling this will make aMule minimize to the System Tray, rather than the taskbar.
cs: Povolením tohoto se aMule minimalizuje do traye (místo pruhu úloh).

en: Browser Selection
cs: Výběr prohlížeče

en: Browse
cs: Procházet

en: Open in new tab if possible
cs: Otevřít pokud možno v novém tabu

en: Open the web page in a new tab instead of in a new window when possible
cs: Otevřít webovou stránku v novém tabu místo otvírání nového okna, pokud je to možné

en: Video Player
cs: Video přehrávač

en: Bandwidth limits
cs: Limity šířky pásma

en: Upload
cs: Odesílání

en: Slot Allocation
cs: Přidělování slotů

en: Ports
cs: Porty

en: Standard TCP Port
cs: Standardní TCP port

en: This is the standard eD2k port and cannot be disabled.
cs: Tohle je standardní eD2k port a nelze jej zakázat.

en: UDP port for server requests (TCP+3):
cs: UDP port pro požadavky serveru (TCP+3):

en: Extended UDP port (Kad / global search)
cs: Rozšířený UDP port (Kad / globální vyhledávání)

en: This UDP port is used for extended eD2k requests and Kad network
cs: Tento UDP port je použit pro rozšířené požadavky eD2k a pro síť Kad

en: Enable UPnP for router port forwarding
cs: Povolit UPnP port forwarding

en: UPnP TCP Port (Optional):
cs: UPnP TCP port (volitelné):

en: Max sources per downloading file:
cs: Max. zdrojů na stahovaný soubor:

en: Max simultaneous connections:
cs: Maximum připojení naráz:

en: Autoconnect on startup
cs: Automatické připojení po spuštění

en: Reconnect on loss
cs: Po odpojení znovu připojit

en: Remove dead server after
cs: Odstranit mrtvý server po

en: retries
cs: pokusech

en: Auto-update server list at startup
cs: Automaticky aktualizovat seznam serverů po spuštění

en: List
cs: Seznam

en: Use priority system
cs: Použít systém priorit

en: Use smart LowID check on connect
cs: Použít po připojení chytrou kontrolu LowID

en: Safe connect
cs: Bezpečné připojení

en: Set manually added servers to High Priority
cs: Přidělit ručně přidaným serverům vysokou prioritu

en: Intelligent Corruption Handling (I.C.H.)
cs: Inteligentní zpracování poškození (I.C.H.)

en: Enable
cs: Povolit

en: Add files to download in pause mode
cs: Přidávat soubory ke stažení do fronty pozastavené

en: Add files to download with auto priority
cs: Přidávat soubory ke stažení do fronty s "auto" prioritou

en: Try to download first and last chunks first
cs: Pokusit se nejprve stáhnout první a poslední části

en: From the same category
cs: Ze stejné kategorie

en: Preallocate disk space for new files
cs: Předalokovat místo na disku pro nové soubory

en: Select this if you want aMule to check your disk space
cs: Toto zvolte chcete-li, aby aMule kontrolovala místo na disku

en: Enter here the min disk space desired.
cs: Zadejte minimum místa na disku.

en: Uploads
cs: Odesílání

en: Add new shared files with auto priority
cs: Přidat nově sdílené soubory s "auto" prioritou

en: Destination folder for downloads
cs: Cílový adresář pro stahování

en: Shared folders
cs: Sdílené adresáře

en: Share hidden files
cs: Sdílet skryté soubory

en: Graphs
cs: Grafy

en: Update delay : 5 secs
cs: Prodleva aktualizace: 5 sekund

en: Colours:
cs: Barvy:

en: Background
cs: Na pozadí

en: Grid
cs: Mřížka

en: Active connections
cs: Aktivní připojení

en: Systray Icon Speedbar
cs: Ukazatel rychlosti v tray ikoně

en: Select
cs: Vyberte

en: Tree
cs: Strom

en: Number of Client Versions shown (0=unlimited)
cs: Počet verzí klientů k zobrazení (0=neomezeně)

en: !!! WARNING !!!
cs: !!! VAROVÁNÍ !!!

en: Max new connections / 5 secs
cs: Max. nových připojení za 5 sek.

en: File Buffer Size: 240000 bytes
cs: Velikost zásobníku pro soubory: 240000 bytů

en: Upload Queue Size: 5000 clients
cs: Velikost fronty odesílání: 5000 klientů

en: Skin to use:
cs: Vzhled:

en: Show extended info on categories tabs
cs: Zobrazit rozšířené informace na tabech kategorií

en: Show transfer rates on title
cs: Zobrazit rychlosti přenosu v titulku okna

en: Before application name
cs: Před názvem programu

en: After application name
cs: Za názvem programu

en: Show overhead bandwidth
cs: Zobrazit šířku pásma režie

en: Vertical toolbar orientation
cs: Vertikální umístění nástrojové lišty

en: Show progress percentage
cs: Zobrazit procenta průběhu

en: Show progress bar
cs: Zobrazit ukazatel průběhu

en: Flat
cs: Plochý

en: Round
cs: Kulatý

en: Auto-sort files (high CPU)
cs: Automaticky řadit soubory (žere CPU)

en: aMule will sort the columns in your download list automatically
cs: aMule automaticky seřadí kolonky ve vaší frontě stahování

en: External Connection Parameters
cs: Nastavení externího připojení

en: Accept external connections
cs: Přijímat externí připojení

en: IP of the listening interface:
cs: IP naslouchajícího zařízení:

en: Enable UPnP port forwarding on the EC port
cs: Povolit UPnP port forwarding na EC portu

en: Password
cs: Heslo

en: Web server parameters
cs: Parametry webserveru

en: Run webserver on startup
cs: Spustit webserver při spuštění aMule

en: Web template
cs: Šablona webu

en: Full rights password
cs: Heslo pro plná práva

en: Enable Low rights User
cs: Povolit uživatele s omezenými právy

en: Low rights password
cs: Heslo pro omezená práva

en: Enable UPnP port forwarding of the web server port
cs: Povolit UPnP port forwarding portu webserveru

en: Web server UPnP TCP port (Optional)
cs: UPnP TCP port webserveru (volitelné)

en: Page Refresh Time (in secs)
cs: Obnovování stránky (v sek.)

en: Enable Gzip compression
cs: Povoliz Gzip kompresi

en: OK
cs: Budiž

en: Click here to apply any changes made to the preferences.
cs: Klikněte zde pro aplikování změn nastavení.

en: Reset any changes made to the preferences.
cs: Zahodí všechny změny v nastavení.

en: Title :
cs: Titulek:

en: Comment :
cs: Komentář:

en: Incoming Dir :
cs: Příchozí adresář:

en: Change priority for new assigned files :
cs: Změnit prioritu pro nově přiřazené soubory:

en: Select color for this Category (currently selected) :
cs: Barva pro tuto kategorii:

en: Click this button to reset the log.
cs: Klikněte na toto tlačítko pro vynulování logu.

en: Server list
cs: Seznam serverů

en: Add server manually: Name
cs: Přidat server ručně: Název

en: Enter the name of the new server here
cs: Zadejte název serveru

en: Enter the IP of the server here, using the x.x.x.x format.
cs: Zadejte IP serveru ve tvaru x.x.x.x.

en: Enter the port of the server here.
cs: Zadejte port serveru.

en: aMule Log
cs: Log aMule

en: Server Info
cs: Info o serveru

en: Click on this button to update the nodes list from URL ...
cs: Aktualizuje seznam uzlů z dané URL...

en: Nodes (0)
cs: Uzly (0)

en: Nodes stats
cs: Statistiky uzlů

en: New node
cs: Nový uzel

en: Bootstrap from known clients
cs: Bootstrap od známých klientů

en: Disconnect Kad
cs: Odpojit Kad

en: Use Secure User Identification
cs: Použít bezpečnou uživatelskou identifikaci

en: Protocol Obfuscation
cs: Zatemnění protokolu

en: Support Protocol Obfuscation
cs: Podporuje zatemnění protokolu

en: Use obfuscation for outgoing connections
cs: Použít zatemnění protokolu pro odchozí spojení

en: Accept only obfuscated connections
cs: Přijímat pouze zatemněná spojení

en: Everybody
cs: Všichni

en: No one
cs: Nikdo

en: Who can see my shared files:
cs: Kdo může prohlížet moje sdílené soubory:

en: IP-Filtering
cs: IP filtrování

en: Filter clients
cs: Filtrovat klienty

en: Filter servers
cs: Filtrovat servery

en: Reload List
cs: Obnovit seznam

en: Update now
cs: Obnovit

en: Auto-update ipfilter at startup
cs: Automaticky aktualizovat IP filtr po spuštění

en: Filtering Level:
cs: Úroveň filtrování:

en: Always filter LAN IPs
cs: Vždy filtrovat LAN IP

en: Paranoid handling of non-matching IPs
cs: Paranoidní nakládání s nesouhlasícími IP

en: Use system-wide ipfilter.dat if available
cs: Použít systémový ipfilter.dat, je-li dostupný

en: If there's no local ipfilter.dat found, allow usage of a systemwide ipfilter file.
cs: Neexistuje-li místní ipfilter.dat, umožní použití systémového.

en: Enable Online-Signature
cs: Povolit online podpis

en: Update Frequency (Secs):
cs: Prodleva aktualizace (sek.):

en: Filter all messages
cs: Filtrovat všechny zprávy

en: Filter messages from people not on your friend list
cs: Filtrovat zprávy, které nejsou od přátel

en: Filter messages from unknown clients
cs: Filtrovat zprávy od neznámých klientů

en: Filter messages containing (use ',' as separator):
cs: Filtrovat zprávy obsahující (použijte ',' jako oddělovač):

en: add here the words amule should filter and block messages including it
cs: zadejte slova, která by měla amule filtrovat a blokovat zprávy obsahující je

en: Comments
cs: Komentáře

en: Filter comments containing (use ',' as separator):
cs: Filtrovat komentáře obsahující (použijte ',' jako oddělovač):

en: Enable authentication
cs: Povolit autentizaci

en: Enable/disable username/password authentication
cs: Povolí/zakáže autentizaci (uživatelské jméno a heslo)

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: The username to use to connect to the proxy
cs: Uživatelské jméno, které se použije pro přihlášení k proxy

en: Password:
cs: Heslo:

en: The password to use to connect to the proxy
cs: Heslo, které se použije pro přihlášení k proxy

en: Enable Proxy
cs: Povolit proxy

en: Enable/disable proxy support
cs: Povolí/zakáže proxy

en: Proxy type:
cs: Typ proxy:

en: Proxy host:
cs: Hostitel proxy:

en: The proxy host name
cs: Název hostitele proxy

en: Proxy port:
cs: Port proxy:

en: The proxy port
cs: Port proxy

en: Connect to:
cs: Připojit se k:

en: Login to remote amule
cs: Připojit k vzdálené aMuli

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Remember those settings
cs: Zapamatovat si toto nastavení

en: Waiting...
cs: Čekání...

en: Remove selected
cs: Odstranit vybrané

en: Active Uploads
cs: Aktivní odesílání

en: Reload:
cs: Obnovit:

en: Reload your shared files
cs: Znovu načíst vaše sdílené soubory

en: Send
cs: Odeslat

en: Sends the specified message.
cs: Odešle zadanou zprávu.

en: Close this chat-session.
cs: Zavře tento chat.

en: Connect to any server and/or Kad
cs: Připojit k nějakému serveru a/nebo Kadu

en: Shared Files
cs: Sdílené soubory

en: Disabled [%s]
cs: Zakázaný [%s]

en: secs
cs: sek.

en: mins
cs: min.

en: hours
cs: hod.

en: Days
cs: dní

en: all
cs: vše

en: all others
cs: vše ostatní

en: Incomplete
cs: Nekompletní

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Archive
cs: Archív

en: Active
cs: Aktivní

en: Using config dir: %s
cs: Používám konfigurační adresář: %s

en: Importing %s: %s
cs: Importování %s: %s

en: Reading temp folder
cs: Čtení dočasného adresáře

en: Creating destination file
cs: Vytvářím cílový soubor

en: Adding download and saving new partfile
cs: Přidávám do stahování a ukládám nový částečný soubor

en: Import partfiles
cs: Import částečných souborů

en: State
cs: Stav

en: Filehash
cs: Hash souboru

en: %s (Disk: %s)
cs: %s (disk: %s)

en: Please choose a folder to search for temporary downloads! (subfolders will be included)
cs: Prosím zvolte adresář pro vyhledávání dočasných souborů! (budou zahrnuty i podadresáře)

en: Do you want the source files of succesfully imported downloads be deleted?
cs: Přejete si smazat zdrojové soubory úspěšný importovaných stahování?

en: Remove sources?
cs: Odstranit zdroje?

en: Trying to load backup of met-file from %s
cs: Zkouší se načíst záloha .met souboru z %s

en: ERROR: Failed to open part.met file: %s ==> %s
cs: CHYBA: Selhalo otevírání souboru part.met: %s ==> %s

en: ERROR: part.met file is 0 size: %s ==> %s
cs: CHYBA: Soubor part.met má nulovou velikost: %s ==> %s

en: ERROR: Invalid part.met file version: %s ==> %s
cs: CHYBA: Neplatná verze souboru part.met: %s ==> %s

en: Trying to recover file info...
cs: Zkouším obnovit info o souboru...

en: Recovering no-named file - will try to recover it as RecoveredFile.dat
cs: Obnovuje se soubor bez názvu - bude obnoven s názvem RecoveredFile.dat

en: Recovered all available file info :D - Trying to use it...
cs: Všechny dostupné informace o souboru obnoveny :D - Zkouším je použít...

en: Unable to recover file info :(
cs: Nelze obnovit info o souboru :(

en: Failed to open %s (%s)
cs: Nelze otevřít %s (%s)

en: WARNING: %s might be corrupted (%i)
cs: VAROVÁNÍ: %s je možná poškozený (%i)

en: ERROR while saving partfile: %s (%s ==> %s)
cs: CHYBA během ukládání částečného souboru: %s (%s ==> %s)

en: IO failure while saving partfile:
cs: I/O chyba během ukládání části:

en: '%s' is 0 size somehow - using %s file.
cs: '%s' má nulovou velikost - používám soubor %s.

en: Failed to save part.met.seeds file for %s
cs: Selhalo ukládání souboru part.met.seeds pro %s

en: Finished rehashing %s
cs: Dokončeno přehashování %s

en: Finished downloading: %s
cs: Dokončené stahování: %s

en: Deleting file: %s
cs: Mazání souboru: %s

en: WARNING: Not enough free disk-space! Pausing file: %s
cs: VAROVÁNÍ: Nedostatek volného místa na disku! Pozastavuji soubor: %s

en: Downloaded part %i is corrupt in file: %s
cs: Stažená část %i souboru '%s' je poškozená.

en: Allocating
cs: Alokuji

en: Insufficient disk space
cs: Nedostatek místa na disku

en: Downloaded
cs: Staženo

en: System default
cs: Výchozí pro systém

en: Albanian
cs: Albánština

en: Arabic
cs: Arabský

en: Basque
cs: Baskičtina

en: Bulgarian
cs: Bulharský

en: Catalan
cs: Katalánština

en: Chinese (Simplified)
cs: Čínština (zjednodušená)

en: Chinese (Traditional)
cs: Čínština (tradiční)

en: Croatian
cs: Chorvatština

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánština

en: Dutch
cs: Nizozemština

en: English (U.K.)
cs: Angličtina (britská)

en: Estonian
cs: Estonština

en: Finnish
cs: Finština

en: French
cs: Francouzština

en: Galician
cs: Galicijština

en: German
cs: Němčina

en: Greek
cs: Řečtina

en: Hebrew
cs: Hebrejština

en: Hungarian
cs: Maďarština

en: Italian
cs: Italština

en: Italian (Swiss)
cs: Italština (švýcarská)

en: Japanese
cs: Japonština

en: Korean
cs: Korejština

en: Lithuanian
cs: Litevština

en: Norwegian (Nynorsk)
cs: Norština

en: Polish
cs: Polština

en: Portuguese
cs: Portugalština

en: Portuguese (Brazilian)
cs: Portugalština (brazilská)

en: Russian
cs: Ruština

en: Slovenian
cs: Slovinština

en: Spanish
cs: Španělština

en: Swedish
cs: Švédština

en: Turkish
cs: Turečtina

en: Ukrainian
cs: Ukrajinština

en: Change Language
cs: Změnit jazyk

en: no options available
cs: není dostupné žádné nastavení

en: Invalid category found, skipping
cs: Nalezena neplatná kategorie, přeskakuji

en: TCP port can't be higher than 65532 due to server UDP socket being TCP+3
cs: TCP port nemůže být vyšší než 65532, protože UDP port je TCP+3

en: Default port will be used (%d)
cs: Bude použit výchozí port (%d)

en: Dropping non-existing shared directory: %s
cs: Ignoruji neexistující sdílený adresář: %s

en: Connection
cs: Připojení

en: Directories
cs: Adresáře

en: Servers
cs: Servery

en: Files
cs: Soubory

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Filters
cs: Filtry

en: Remote Controls
cs: Vzdálené ovládání

en: Online Signature
cs: Online podpis

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Events
cs: Události

en: Debugging
cs: Debugování

en: Do not change these setting unless you know
    what you are doing, otherwise you can easily
    make things worse for yourself.
    
    aMule will run fine without adjusting any of
    these settings.
cs: Neměňte tato nastavení, pokud nevíte
    co děláte, protože jinak můžete snadno
    pokazit různé věci.
    
    aMule poběží v pohodě bez změny
    nastavení na tomto tabu.

en: The type of proxy you are connecting to
cs: Typ proxy, ke které se připojujete

en: aMule must be restarted to enable these changes:
cs: Restartujte aMule, aby se projevily následující změny:

en: - TCP port changed.
cs: - TCP port změněn.

en: - UDP port changed.
cs: - UDP port změněn.

en: - Language changed.
cs: - Jazyk byl změněn.

en: - Temp folder changed.
cs: - Dočasný adresář byl změněn.

en: - ED2K network enabled.
cs: - Síť eD2k povolena.

en: Kad will not start if your UDP port is disabled.
    Enable UDP port or disable Kad.
cs: Kad se nespustí, když máte zakázaný UDP port.
    Povolte UDP port, nebo zakažte připojování na Kad.

en: 
    You MUST restart aMule now.
    If you do not restart now, don't complain if anything bad happens.
cs: 
    Nyní MUSÍTE restartovat aMule.
    Pokud to neuděláte, tak si pak nestěžujte, když se přihodí něco špatného.

en: Temporary files
cs: Dočasné soubory

en: Incoming files
cs: Příchozí soubory

en: Online Signatures
cs: Online podpisy

en: Choose a folder for %s
cs: Zvolte adresář pro %s

en: Browse for videoplayer
cs: Zvolit přehrávač videa

en: Select browser
cs: Výběr prohlížeče

en: Executable%s
cs: Spustitelný soubor %s

en: Edit server list
cs: Upravit seznam serverů

en: Add here URL's to download server.met files.
    Only one url on each line.
cs: Sem přidejte URL pro stažení server.met souborů.
    Pouze jedno URL na každý řádek.

en: Server connection refresh interval: Disabled
cs: Interval pro obnovení připojení k serveru: Zakázáno

en: disabled
cs: zakázáno

en: Enable command execution on core
cs: Povolit jaderné příkazy

en: Core command:
cs: Příkaz jádra:

en: Enable command execution on GUI
cs: Povolit GUI příkazy

en: GUI command:
cs: Příkaz GUI:

en: The following variables will be replaced:
cs: Následující proměnné budou nahrazeny:

en: Min size must be smaller than max size. Max size ignored.
cs: Min. velikost musí být menší než max. velikost. Ignoruji max. velikost.

en: Search warning
cs: Varování při vyhledávání

en: Main
cs: Hlavní

en: Kad search can't be done if Kad is not running
cs: Nemohu vyhledávat přes Kad, když není spuštěn

en: eD2k search can't be done if eD2k is not connected
cs: Nelze vyhledávat na eD2k, když nejste připojen

en: Unexpected error while attempting Kad search:
cs: Neočekávaná chyba během vyhledávání v síti Kad:

en: FileID
cs: ID souboru

en: File
cs: Soubor

en: Search related files (eD2k, local server)
cs: Vyhledat související soubory (eD2k, lokální server)

en: Mark as known file
cs: Označit jako známý soubor

en: Copy eD2k link to clipboard
cs: Zkopírovat eD2k odkaz do schránky

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: New
cs: Nový

en: Failed to connect to all obfuscated servers listed. Making another pass without obfuscation.
cs: Selhalo připojení ke všem vybraným serverům. Zkouším to znovu bez obfuskace.

en: Failed to connect to all servers listed. Making another pass.
cs: Selhalo připojení ke všem vybraným serverům. Zkouším znovu.

en: eD2k network disabled on preferences, not connecting.
cs: Síť eD2k je zakázána v nastavení, nepřipojuji se.

en: Connected to %s (%s:%i)
cs: Připojen k %s (%s:%i)

en: Connection established on: %s
cs: Připojení vytvořeno k %s

en: Fatal Error while trying to connect. Internet connection might be down
cs: Kritická chyba během pokusu o připojení. Možná je vypnuté/nefunkční připojení k Internetu

en: Lost connection to %s (%s:%i)
cs: Ztracené připojení k %s (%s:%i)

en: %s (%s:%i) appears to be dead.
cs: %s (%s:%i) se zdá být mrtvý.

en: %s (%s:%i) appears to be full.
cs: %s (%s:%i) se zdá být plný.

en: Connection lost
cs: Připojení ztraceno.

en: Connecting to %s (%s:%i) failed.
cs: Připojování k %s (%s:%i) selhalo.

en: Connection attempt to %s (%s:%i) timed out.
cs: Pokusu o připojení k %s (%s:%i) vypršel čas.

en: Loading server.met file: %s
cs: Načítám soubor server.met: %s

en: Server.met file not found!
cs: Soubor server.met nenalezen!

en: Failed to load server.met file '%s', unknown format encountered.
cs: Otevření souboru server.met (%s) selhalo: neznámý formát.

en: Failed to open server.met!
cs: Nelze otevřít server.met!

en: Server.met file corrupt, found invalid versiontag: 0x%x, size %i
cs: Soubor server.met je porušený, nalezena neplatná verze: 0x%x, velikost %i

en: Server not added: [%s:%d] does not specify a valid port.
cs: Server nebyl přidán: [%s:%d] neudává platný port.

en: Server not added: The IP of [%s:%d] is filtered or invalid.
cs: Server nebyl přidán: IP adresa [%s:%d] je neplatná, nebo blokovaná.

en: Server not added: Server with matching IP:Port [%s:%d] found in list.
cs: Server nebyl přidán: Server s totožnou IP a portem [%s:%d] je již v seznamu.

en: Server added: Server at [%s:%d] using the name '%s'.
cs: Server byl přidán: [%s:%d] pod názvem '%s'.

en: You are connected to the server you are trying to delete. please disconnect first.
cs: Snažíte se smazat server, na který jste právě připojen(a). Nejprve se prosím odpojte.

en: Failed to open '%s'
cs: Nemohu otevřít '%s'

en: Failed to save server.met!
cs: Ukládání server.met selhalo!

en: Invalid URL
cs: Neplatná URL

en: Start downloading server list from %s
cs: Stáhnout seznam serverů z %s

en: No valid server.met auto-download url on addresses.dat
cs: V addresses.dat není žádná platná URL pro automatické stahování server.met

en: Failed to download the server list from %s
cs: Stahování seznamu serverů z %s selhalo

en: Server Name
cs: Název serveru

en: Address
cs: Adresa

en: Description
cs: Popis

en: Users
cs: Uživatelé

en: Static
cs: Pevný

en: Version
cs: Verze

en: You are connected to a server you are trying to delete. Please disconnect first. The server was NOT deleted.
cs: Jste připojen(a) na server, který se pokoušíte smazat. Nejprve se prosím odpojte. Server NEbyl smazán.

en: (Unknown name)
cs: (neznámý název)

en: Are you sure you want to delete the static server %s
cs: Opravdu si přejete smazat stálý server %s?

en: Servers (%i)
cs: Servery (%i)

en: Connect to server
cs: Připojit k serveru

en: Mark server as static
cs: Označit server jako stálý

en: Mark server as non-static
cs: Označit server jako nestálý

en: Mark servers as static
cs: Označit servery jako stálé

en: Mark servers as non-static
cs: Označit servery jako nestálé

en: Remove server
cs: Vzdálený server

en: Remove servers
cs: Vzdálené servery

en: Remove all servers
cs: Odstranit všechny servery

en: Reconnect to server
cs: Znovu připojit k serveru

en: Are you sure that you wish to delete all servers?
cs: Opravdu si přejete smazat všechny servery?

en: New clientid is %u
cs: Nové ID klienta je %u

en: 	Most likely this is because you're behind a firewall or router.
cs: 	Pravděpodobně je to způsobeno tím, že jste za firewallem či routerem.

en: 	For more information, please refer to http://wiki.amule.org
cs: 	Pro více informací prosím běžte na http://wiki.amule.org/

en: Saving of server-list completed.
cs: Uložení seznamu serverů dokončeno.

en: Server rejected last command
cs: Server odmítl poslední příkaz

en: Bogus packet received from server: %s
cs: Chybný paket obdržen od serveru: %s

en: Unhandled error while processing packet from server: %s
cs: Došlo k neznámé chybě při zpracovávání paketu od serveru: %s

en: Server IP %s (%s) is filtered.  Not connecting.
cs: IP serveru %s (%s) je filtrována. Nepřipojuji se.

en: using protocol obfuscation.
cs: používám zatemňování protokolu (obfuscation).

en: Connecting to %s (%s - %s:%i) %s
cs: Připojování k %s (%s - %s:%i) %s

en: eD2k Status:
cs: Stav eD2k:

en: Kademlia Status:
cs: Stav Kademlia:

en: Running
cs: Běží

en: Status:
cs: Stav:

en: Connection State:
cs: Stav připojení:

en: Firewalled - open TCP port %d in your router or firewall
cs: Za firewallem - otevřete TCP port %d na vašem routeru či ve firewallu

en: UDP Connection State:
cs: Stav UDP připojení:

en: Firewalled - open UDP port %d in your router or firewall
cs: Za firewallem - otevřete UDP port %d na vašem routeru či ve firewallu

en: Firewalled state:
cs: Stav firewallu:

en: No buddy required - TCP port open
cs: Není třeba kamaráda - TCP port je otevřený

en: No buddy required - UDP port open
cs: Není třeba kamaráda - UDP port je otevřený

en: No buddy
cs: Žádný kamarád

en: Connecting to buddy
cs: Připojuji se ke kamarádovi

en: Connected to buddy at %s
cs: Připojen ke kamarádovi na %s

en: Indexed sources:
cs: Indexované zdroje:

en: Indexed keywords:
cs: Indexovaná klíčová slova:

en: Not running
cs: Neběží

en: Shared directory not found, skipping: %s
cs: Sdílený adresář nenalezen, přeskakuji: %s

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Download Speed
cs: Rychlost stahování

en: Upload Speed
cs: Rychlost odesílání

en: Available Parts
cs: Dostupné části

en: Download Status
cs: Průběh stahování

en: Origin
cs: Původ

en: Requests
cs: Požadavky

en: Accepted Requests
cs: Přijaté požadavky

en: Transferred Data
cs: Přenesená data

en: Share Ratio
cs: Poměr sdílení

en: Obtained Parts
cs: Obdržené části

en: Complete Sources
cs: Kompletní zdroje

en: Directory Path
cs: Cesta

en: Add Comment/Rating
cs: Přidat komentář/hodnocení

en: Edit Comment/Rating
cs: Upravit komentář/hodnocení

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Copy magnet &URI to clipboard
cs: Zkopírovat magnet URI do schránky

en: Copy eD2k link to clipboard (&Source)
cs: Zkopírovat eD2k odkaz do schránky (%zdroj)

en: You need a HighID to create a valid sourcelink
cs: K vytvoření platného odkazu potřebujete HighID

en: Shared Files (%i)
cs: Sdílené soubory (%i)

en: [PartFile]
cs: [PartSoubor]

en: Uploaded Data (Session (Total)): %s
cs: Odeslaná data (sezení (celkem)): %s

en: Total Overhead (Packets): %s
cs: Celková režie (pakety): %s

en: Server Overhead (Packets): %s
cs: Režie serveru (pakety): %s

en: Kad Overhead (Packets): %s
cs: Režie Kadu (pakety): %s

en: Active Uploads: %s
cs: Aktivní odesílání: %s

en: Waiting Uploads: %s
cs: Čekající odesílání: %s

en: Average upload time: %s
cs: Průměrný čas odesílání: %s

en: Downloaded Data (Session (Total)): %s
cs: Stažená data (sezení (celkem)): %s

en: Found Sources: %s
cs: Nalezené zdroje: %s

en: Active Downloads (chunks): %s
cs: Aktivní stahování (části): %s

en: Session UL:DL Ratio (Total): %s
cs: UL:DL poměr sezení (celkem): %s

en: Average download rate (Session): %s
cs: Průměrzná rychlost stahování (sezení): %s

en: Average upload rate (Session): %s
cs: Průměrzná rychlost odesílání (sezení): %s

en: Max download rate (Session): %s
cs: Maximální rychlost stahování (sezení): %s

en: Max upload rate (Session): %s
cs: Maximální rychlost odesílání (sezení): %s

en: Reconnects: %i
cs: Znovupřipojení: %i

en: Time Since First Transfer: %s
cs: Doba od prvního přenosu: %s

en: Connected To Server Since: %s
cs: Připojen k serveru od: %s

en: Active Connections (estimate): %i
cs: Aktivních připojení (odhad): %i

en: Max Connection Limit Reached: %s
cs: Limit připojení dosažen: %s

en: Average Connections (estimate): %g
cs: Průměrný počet připojení (odhad): %g

en: Clients
cs: Klienti

en: Unknown: %s
cs: Neznámý: %s

en: Filtered: %s
cs: Filtrován: %s

en: Banned: %s
cs: Zabanován: %s

en: Total: %i Known: %i
cs: Celkem: %i Známých: %i

en: Working Servers: %i
cs: Fungující servery: %i

en: Failed Servers: %i
cs: Nefungující servery: %i

en: Total: %s
cs: Celkem: %s

en: Deleted Servers: %s
cs: Smazané servery: %s

en: Filtered Servers: %s
cs: Filtrované servery: %s

en: Users on Working Servers: %llu
cs: Uživatelů na fungujících serverech: %llu

en: Files on Working Servers: %llu
cs: Souborů na fungujících serverech: %llu

en: Total Users: %llu
cs: Celkem uživatelů: %llu

en: Total Files: %llu
cs: Celkem souborů: %llu

en: Server Occupation: %.2f%%
cs: Zaplnění serveru: %.2f%%

en: Number of Shared Files: %s
cs: Počet sdílených souborů: %s

en: Total size of Shared Files: %s
cs: Celková velikost sdílených souborů: %s

en: Average file size: %s
cs: Průměrná velikost souboru: %s

en: Operating System
cs: Operační systém

en: Not Received
cs: Neobdrženo

en: Active connections (1:%u)
cs: Aktivní připojení (1:%u)

en: Not available
cs: Nedostupný

en: Never
cs: Nikdy

en: Execute <str> and exit.
cs: Spustí <str> a ukončí se.

en: Invalid IP format. Use xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx
cs: Neplatný formát IP adresy. Použijte xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx

en: Processing by hash:
cs: Zpracovávám podle hashe:

en: Processing by filename:
cs: Zpracovávám podle názvu souboru:

en: Not a valid number
cs: Neplatné číslo

en: Request failed with an unknown error.
cs: Požadavek selhal kvůli neznámé chybě.

en: Operation was successful.
cs: Operace byla úspěšná.

en: OFF
cs: vypnuto

en: ON
cs: zapnuto

en: Connected to %s %s %s
cs: Připojen k %s %s %s

en: Now connecting
cs: Připojování

en: firewalled
cs: za firewallem

en: 
    Download:	%s
cs: 
    Stahování:	%s

en: 
    Upload:	%s
cs: 
    Odesílání:	%s

en: 
    Clients in queue:	%d
cs: 
    Klientů ve frontě:	%d

en: 
    Total sources:	%d
cs: 
    Celkem zdrojů:	%d

en: Number of search results: %i
cs: Počet výsledků vyhledávání: %i

en: Received an unknown reply from the server, OpCode = %#x.
cs: Obdržena neznámá odpověď od serveru, kód operace = %#x.

en: Show full statistics tree.
cs: Zobrazit celý strom statistik.

en: Shut down aMule.
cs: Ukončit aMuli

en: Reload shared files list.
cs: Znovu načte seznam sdílených souborů.

en: Connect to the network.
cs: Připojit se k síti.

en: Connect to eD2k only.
cs: Připojit se pouze k eD2k.

en: Connect to Kad only.
cs: Připojit se pouze ke Kademlia.

en: Disconnect from the network.
cs: Odpojit se od sítě.

en: Disconnect from eD2k only.
cs: Odpojit se pouze od eD2k.

en: Disconnect from Kad only.
cs: Odpojit se pouze od Kademlia.

en: Add an eD2k or magnet link to core.
cs: Přidat eD2k nebo magnet odkaz do jádra.

en: Set a preference value.
cs: Nastavit hodnotu nastavení.

en: Set IP filtering preferences.
cs: Nastavit filtrování IP.

en: Turn IP filtering on for both clients and servers.
cs: Povolit klientům i serverům filtrování IP.

en: Turn IP filtering off for both clients and servers.
cs: Zakázat klientům i serverům filtrování IP.

en: Enable/Disable IP filtering for clients.
cs: Povolit/zakázat klientům filtrování IP.

en: Turn IP filtering on for clients.
cs: Povolit klientům filtrování IP.

en: Turn IP filtering off for clients.
cs: Zakázat klientům filtrování IP.

en: Enable/Disable IP filtering for servers.
cs: Povolit/zakázat klientům filtrování IP.

en: Turn IP filtering on for servers.
cs: Povolit serverům filtrování IP.

en: Turn IP filtering off for servers.
cs: Zakázat serverům filtrování IP.

en: Select IP filtering level.
cs: Zvolte úroveň filtrování IP.

en: Set bandwidth limits.
cs: Nastavit limity šířky pásma.

en: Set upload bandwidth limit.
cs: Nastavit limit šířky pásma pro odesílání.

en: Set download bandwidth limit.
cs: Nastavit limit šířky pásma pro stahování.

en: Execute a search.
cs: Spustí vyhledávání v síti Kad

en: Execute a global search.
cs: Spustí globální vyhledávání

en: Execute a local search
cs: Spustí lokální vyhledávání

en: Execute a kad search
cs: Spustí vyhledávání v síti Kad

en: Show the results of the last search.
cs: Zobrazí výsledky posledního vyhledávání.

en: Return the results of the previous search.
cs: Zobrazí výsledky posledního vyhledávání.

en: Show the progress of a search.
cs: Zobrazí průběh vyhledávání.

en: Show the progress of a search.
cs: Zobrazí průběh vyhledávání.

en: Pause download.
cs: Pozastavit stahování.

en: Resume download.
cs: Pokračovat ve stahování.

en: Cancel download.
cs: Zrušit stahování.

en: Set download priority.
cs: Nastaví prioritu stahování.

en: Set priority of a download to Low, Normal, High or Auto.
cs: Nastavte prioritu stahovaného souboru na nízkou, normální, vysokou, nebo automatickou.

en: Set priority to low.
cs: Nastaví nízkou prioritu.

en: Set priority to normal.
cs: Nastaví normální prioritu.

en: Set priority to high.
cs: Nastaví vysokou prioritu.

en: Set priority to auto.
cs: Nastaví automatickou prioritu.

en: Show queues/lists.
cs: Zobrazit fronty/seznamy.

en: Show upload queue.
cs: Zobrazit frontu odesílání.

en: Show download queue.
cs: Zobrazit frontu stahování.

en: Show log.
cs: Zobrazit log.

en: Show servers list.
cs: Zobrazit seznam serverů.

en: Reset log.
cs: Vyčistit log.

en: This is a deprecated command, and may be removed in the future.
    Use '%s' instead.
cs: Toto je zastaralý příkaz, který může být v budoucnosti odstraněn.
    Použijte místo něj '%s'.

en: aMule text client
cs: Textový klient aMule

en: Converting old AICH hashsets in '%s' to 64b in '%s'.
cs: Převádí se staré AICH hashsety v '%s' do 64b v '%s'.

en: WARNING: The filename '%s' is invalid and has been renamed to '%s'.
cs: VAROVÁNÍ: Název souboru '%s' je neplatný a byl změněn na '%s'.

en: WARNING: The file '%s' already exists, new file renamed to '%s'.
cs: VAROVÁNÍ: Soubor '%s' již existuje, nový soubor byl přejmenován na '%s'.

en: Are you sure you wish to cancel and delete all files in this category?
cs: Opravdu si přejete zrušit a smazat všechny soubory v této kategorii?

en: Confirmation Required
cs: Potvrzení je nutné

en: All others
cs: Vše ostatní

en: Add category
cs: Přidat kategorii

en: Edit category
cs: Upravit kategorii

en: Remove category
cs: Odstranit kategorii

en: Resuming uploads of file: %s
cs: Obnovuji odesílání souboru %s

en: Suspending upload of file: %s
cs: Zastavuji odesílání souboru %s

en: Download completed
cs: Stahování dokončeno

en: The full path to the file.
cs: Celá cesta k souboru.

en: The eD2k hash of the file.
cs: ED2k hash souboru.

en: The size of the file in bytes.
cs: Velikost souboru v bytech.

en: New chat session started
cs: Zahájeno nové sezení v chatu

en: Message sender.
cs: Odesílač zpráv.

en: Out of space
cs: Došlo místo

en: Disk partition.
cs: Diskový oddíl.

en: Error on completion
cs: Chyba při dokončení

en: Processing file number %u: %s
cs: Zpracovávám soubor č. %u: %s

en: You have asked for part hashes (Only used for files > 9.5 MB)
cs: Vyžádal jste si částečné hashe (používá se pouze pro soubory > 9,5 MB)

en: %s ---> Non existant file !
cs: %s ---> Neexistující soubor !

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
cs: aLinkCreator, tvůrce eD2k odkazů z aMule

en: Welcome!
cs: Vítejte!

en: Input parameters
cs: Vstupní parametry

en: File to Hash
cs: Soubor k hashování

en: Add Optional URLs for this file
cs: Přidat volitelné URL pro tento soubor

en: Enter here the file you want to compute the eD2k link
cs: Sem zadejte soubor pro který chcete vypočítat eD2k odkaz

en: Remove
cs: Odebrat

en: Create link with part-hashes
cs: Vytvořit odkaz s hashi částí

en: Help to spread new and rare files faster, at the cost of an increased link size
cs: Pomůže rozšířit nové a raritní soubory rychleji, za cenu zvýšené velikosti odkazu

en: MD4 File Hash
cs: MD4 hash souboru

en: eD2k File Hash
cs: eD2k hash souboru

en: eD2k link
cs: eD2k odkaz

en: Save
cs: Uložit

en: Copy to clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

en: Open
cs: Otevřít

en: Open a file to compute its eD2k link
cs: Otevřít soubor pro vytvoření jeho eD2k odkazu

en: Copy computed eD2k link to clipboard
cs: Zkopírovat vypočítaný eD2k odkaz do schránky

en: Save as
cs: Uložit jako

en: Save computed eD2k link to file
cs: Uložit vytvořený eD2k odkaz do souboru

en: About aLinkCreator
cs: O aLinkCreatoru

en: Select the file you want to compute the eD2k link
cs: Vyberte soubor jemuž chcete vytvořit eD2k odkaz

en: Can't open the clipboard
cs: Nelze otevřít schránku

en: Nothing to copy for now !
cs: Zatím není co zkopírovat!

en: Select the file to your computed eD2k link
cs: Zvolte soubor s vaším vytvořeným eD2k odkazem

en: Unable to open
cs: Nelze otevřít

en: Please, enter a non empty file name
cs: Zadejte prosím (neprázdný) název souboru

en: Nothing to save for now !
cs: Zatím není co ukládat!

en: aLinkCreator, the aMule eD2k link creator
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Pixmaps from http://www.everaldo.com and http://www.icomania.com
    and http://jimmac.musichall.cz/ikony.php3
    
    Distributed under GPL
cs: aLinkCreator, tvůrce eD2k odkazů, součást aMule
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Ikony z http://www.everaldo.com a http://www.icomania.com
    a http://jimmac.musichall.cz/ikony.php3
    
    Šířeno pod GPL

en: Hashing...
cs: Hashování...

en: aLinkCreator is working for you
cs: aLinkCreator pracuje

en: Computing MD4 Hash...
cs: Počítám MD4 hash...

en: Computing eD2k Hashes...
cs: Počítám eD2k hashe...

en: Cancelled !
cs: Přerušeno!

en: Done in %.2f s
cs: Hotovo za %.2f s

en: You have already added this URL !
cs: Tato URL je již přidána!

en: Please, enter a non empty URL
cs: Zadejte prosím neprázdnou URL

en: Unable to open %s
cs: Nelze otevřít %s

en: %i day(s) %i hour(s) %i min %i s
cs: %i dní %i hodin %i min %i sek

en: wxCas, aMule Online Statistics
cs: wxCas, online statistiky aMule

en: Maximum DL rate since wxCas is running
cs: Maximální rychlost stahování během tohoto běhu wxCas

en: Absolute Maximum DL rate during wxCas previous runs
cs: Maximální rychlost stahování během všech běhů wxCas

en: System
cs: Systém

en: Stop Auto Refresh
cs: Přerušit automatické obnovování

en: Save Online Statistics image
cs: Uložit obrázek online statistik

en: Print Online Statistics image
cs: Vytisknout obrázek online statistik

en: Preferences setting
cs: Nastavení

en: About wxCas
cs: O wxCas

en: Start Auto Refresh
cs: Spustit automatické obnovování

en: Auto Refresh stopped
cs: Automatické obnovování zastaveno

en: Auto Refresh started
cs: Automatické obnovování spuštěno

en: Save Statistics Image
cs: Uložit obrázek statistiky

en: aMule Online Statistics
cs: Online statistiky aMule

en: There was a problem printing.
    Perhaps your current printer is not set correctly?
cs: Nastal problém při tisku.
    Možná vaše tiskárna není správně nastavena.

en: Printing
cs: Tisknu

en: wxCas, aMule OnLine Signature Statistics
    
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Based on CAS by Pedro de Oliveira <falso@rdk.homeip.net>
    
    Distributed under GPL
cs: wxCas, aMule online statistiky
    (c) 2004 ThePolish <thepolish@vipmail.ru>
    
    Založený na CAS od Pedro de Oliveira <falso@rdk.homeip.net>
    
    Distribuovaný pod GPL licencí

en: Oh Oh, aMule is not running...
cs: aMule neběží...

en: aMule is running
cs: aMule běží

en: aMule is running, but disconnected
cs: aMule běží, ale je odpojená

en: aMule is connecting...
cs: aMule se připojuje...

en: Oh Oh, aMule status is unknown...
cs: Stav aMule je neznámý...

en:  has been running for
cs:  běží už

en:  is stopped !
cs:  je zastavená!

en:  is not connected !
cs:  je nepřipojená!

en:  is connecting...
cs:  se připojuje...

en:  is doing something strange, check it !
cs:  je asi vypnutá, zkontrolujte to!

en:  is connected to
cs:  je připojena k

en: off
cs: vypnuto

en:  is on
cs: běží

en:  with
cs:  s

en: Total Download:
cs: Celkem staženo:

en: , Upload:
cs: , Odesláno:

en: Download:
cs: Stahování:

en:  kB/s, Upload:
cs:  kB/s, odesílání:

en: Sharing:
cs: Sdílení:

en:  file(s), Clients on queue:
cs:  soubor(ů), klientů ve frontě:

en: Time:
cs: Čas:

en:  on
cs:  na

en: System Load Average (1-5-15 min):
cs: Průměrná zátěž systému (1-5-15 minut):

en: System uptime:
cs: Běh systému:

en: Directory containing amulesig.dat file
cs: Adresář obsahující soubor amulesig.dat

en: Enter here the directory where your amulesig.dat file is
cs: Zadejte cestu k adresáři, ve kterém je soubor amulesig.dat

en: Refresh rate interval in seconds
cs: Interval pro obnovování v sekundách

en: Generate a stat image at every refresh event
cs: Vygenerovat obrázek při každém obnovení

en: Enter here the directory where you want to generate the statistic image
cs: Zadejte adresář, do kterého si přejete vygenerovat obrázek statistik

en: Upload periodicaly your stat image to FTP server
cs: Pravidelně nahrávat obrázek statistik na FTP server

en: FTP Url
cs: FTP url

en: FTP Path
cs: FTP cesta

en: Enter here the URL of your FTP server
cs: Zadejte URL vašeho FTP serveru

en: Enter here the directory where putting your stat image on FTP server
cs: Zadejte sem adresář, do kterého se na FTP budou ukládat obrázky statistik

en: User
cs: Uživatel

en: Enter here the User name to log into your FTP server
cs: Zadejte sem uživatelské jméno pro přihlášení k vašemu FTP serveru

en: Enter here the User password to log into your FTP server
cs: Zadejte sem heslo pro přihlášení k vašemu FTP serveru

en: FTP update rate interval in minutes
cs: Interval aktualizace FTP v minutách

en: Validate
cs: Zkontrolovat

en: Folder containing your signature file
cs: Adresář obsahující váš soubor s podpisem

en: Folder where generating the statistic image
cs: Adresář pro generování obrázků statistik

en: Loads template <str>
cs: Načte šablonu <str>

en: Web server HTTP port
cs: HTTP port webserveru

en: Use UPnP port forwarding on web server port
cs: Použít UPnP port forwarding pro webserver

en: Use gzip compression
cs: Použít gzip kompresi

en: Full access password for web server
cs: Heslo pro plný přístup k webserveru

en: Guest password for web server
cs: Heslo pro omezený přístup k webserveru

en: Allow guest access
cs: Povolit přístup hostům

en: Deny guest access
cs: Zakázat přístup hostům

en: aMule config file path. DO NOT USE DIRECTLY!
cs: Cesta ke konfiguráku aMule. NEPOUŽÍVEJTE PŘÍMO!

en: Disable PHP interpreter (deprecated)
cs: Zakázat PHP interpreter (zastaralé)

en: Recompile PHP pages on each request
cs: Překompilovat PHP stránky při každém požadavku

en: aMule Web Server
cs: Webový server aMule

en: ERROR: cannot accept web client connection
cs: CHYBA: nelze přijmout připojení na webového klienta

en: Request failed with the following error: %s.
cs: Požadavek selhal kvůli následující chybě: %s.

en: Index file not found:
cs: Index nenalezen:

en: Session expired - requesting login
cs: Sezení vypršelo - vyžaduji přihlášení

en: Session ok, logged in
cs: Relace je v pořádku, přihlášen

en: Session ok, not logged in
cs: Relace je v pořádku, nepřihlášen

en: No session opened - will request login
cs: Není otevřené žádné sezení - vyžaduji přihlášení

en: Session created - requesting login
cs: Relace zahájena - vyžadování přihlášení

en: Processing request [original]:
cs: Zpracování požadavku [původní]:

en: No password specified, login will not be allowed.
cs: Heslo nezadáno, přihlášení nebude možné.

en: Checking password
cs: Kontrola hesla

en: Password hash invalid
cs: Hash hesla je neplatný

en: Password ok
cs: Heslo v pořádku

en: Password bad
cs: Špatné heslo

en: You did not enter any password. Blank password is not allowed.
cs: Nezadal(a) jste heslo. Prázdné heslo není povoleno.

en: Logout requested
cs: Bylo vyžádáno odhlášení

en: Processing request [redirected]:
cs: Zpracování požadavku [přesměrovaný]:
